SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
Witam
mam 28 lat waga 64 kg, wzrost 170
Chcialabym zrzucic jakies 6 kg bardziej ujedrnic i wyrzezbic swoje cialo. Na silownie uczeszczam 4 razy w tygodniu treningi trwaja godzine, staram aby byly zroznicowane I kazdego dnia treningowego staram sie cwiczyc inna partie ciala. Bardzo prosilabym o pomoc w dobraniu jakis suplementow ktore pomogly by mi w budowaniu mojej wymarzonej sylwetki.
pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Żeby nie mieszać w głowie naszej nowej forumowiczce to trochę tu posprzątałem. Możemy kontynuować dyskusję gdzie indziej lub na priv.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Jeszcze 6 kg mniej to już będzie niedowaga a nie wysportowana sylwetka. Suple to nie klucz do kształtowania sylwetki. najważniejsza jest dieta. suple to tylko dodatki.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
Wiem ze suplementy to tylko dodatki staram się zdrowo odżywiać ale waga stoi w miejscu:( dlatego proszę o radę na temat jakiegoś wspomagacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Stoi bo chcesz dojść do nienaturalnej dla Ciebie wagi i tyle. Raczej przestań patrzeć na cyferki na wadze a patrz ogólnie na wygląd, zdrowie, samopoczucie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
Dzięki za pomoc a raczej za jej brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576
Wiesz - tu są pewne zasady - ty się ich nie trzymasz (brak ankiety) - to i ja nie mam na czym oprzeć swojej odpowiedzi. A wróżbitą nie jestem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
Ale ja wypełniałam ankietę. Jestem nowa w tym serwisie przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu masz link do ankiety którą "trzeba" uzupełnić i wkleic jako post do swojego tematu: https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html + jwarto wrzucić pare zrzutów ekranu z "potrenngu" obrazujących jak Twoje codzienne menu z rozkładem makro i kaloryczności wygląda


Zmieniony przez - Padme w dniu 2017-03-27 16:09:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Night, nie przesadzaj. niedowaga przy jej wzroscie wg bmi zaczyna się od 53 kg
ale naprawdę, jeżeli nie uprawiasz sportu wymagającego utrzymania konkretnej wagi, nie ma co się nią kierować, bo to bardzo złudne narzędzie
co do suplementów, nie wydaje mi się, zeby Ci były potrzebne, wystarczy poprawic błędy w programie treningowym i...diecie
dlatego jezeli oczekujesz od nas konkretniejszej pomocy, prosze, wypełnij ankiete:)


Zmieniony przez - kebula w dniu 2017-03-27 18:14:28

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez nightingal za pkt 1 regulaminu
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679576

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez nightingal za pkt 1 regulaminu
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę + ewentualnie carbo

Wiecej