SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Suplement na wzmocnienie nadgarstków

Wysłana -
Witam, od czasu do czasu odzywa się u mnie problem z górnym stawem w nadgarstku - muszę wtedy robić przynajmniej tygodniową przerwę w ćwiczeniach czy nawet w aktywności wykorzystującej bardziej nadgarstek.

Wiem, że warto jeść żelatynę wieprzową tudzież galaretki z mięsem / jajkiem itp. :)

Jednak wolałbym zażywać jakiś suplement, z braku czasu chociażby i miejsca w diecie.

Standardowo ludzie polecają kolagen, ale czy jest jakiś jeden konkretny, sprawdzony i polecany suplement ?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Możesz spróbować tego :
https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Flex_All_Complete-opis33950.html
Proponuje rownież spróbować ustalić z jakiego powodu powstaje ten ból . Może nieodpowiednia technika , ciężar itp
Wysłana -
w jakim miejscu dokladnie powstaje ból?
problem z odnawianiem się tego typu efektu może świadczyc o utrzymującym się stanie zapalnym, ktory co jakiś czas zaczyna nam przypominac, ze mamy niezaleczona kontuzje
Wysłana -
Galaretka, kurze łapki, te takie ciągnące się gluty z mięsa :D, to wszystko kolagen. Suplement polecam Flex bądz FLEXIT. Nutrend wprowadził chyba jako pierwszy i ma do tej pory bardzo dobry skład a jak tylko ludzie zobaczyli że to świetna sprawa to teraz każdy sprzedaje swoją wersje. SFD też ma i polecam sam kupuje puszka chyba z 30zł. A na wzmocnienie nadgarstków najlepsze duże obciążenie tylko rozsądnie. I pamiętaj o wapniu bo organizm go zużywa a ty jeszcze musisz dorzucać by rozbudowywać kości, czy raczej je wzmacniać.

Zmieniony przez - MariuszP w dniu 2018-04-16 23:18:48
Wysłana -
On już raczej kości nie rozbuduje a i z tym dużym ciężarem rownież bym nie przesadzał
Wysłana -
Dla tego napisałem tylko rozsądnie :), Ja akurat ćwiczyłem z sztangą na kolanach i też sobie tak nadgarstek załatwiłem, ale efekty miałem super :)
Wysłana -
tylko co po efektech, jak stajemy sie mniej sprawni?
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź