SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplement dla 18-latka podatnego na trądzik.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3150
Witam.Mam 18 lat.Mierze 1,86 oraz ważę 83 kg.Ćwiczę od 2 miesięcy po 2 razy tygodniowo.Chciałbym popytać ludzi doświadczonych jaki suplement by był dla mnie dobry ,chciałbym nabyć masę mięśniową od razu mówię ,że nie mam na wydanie wielkich kwot.
Problem z tym mam ,że jestem łatwo podatny na trądzik ,leczyłem to tabletkami wcześniej i nie wiem czy takie suplementy by źle na to działały (trądzik),kumpel bierze i ma.Zawsze dobrze się odżywiam,ćwiczę też spoko ,efekty jakieś są ale jak wiadomo na sucho trzeba się trochę pomęczyć,czasu też potrzeba.Najbardziej chciałbym zgubić mój brzuch oraz podnieść klatkę piersiową.
Słyszałem ,że białko jest dobre na rzeźbę a więc chciałbym spróbować ,może mi nic nie będzie po tym.
Patrzyłem na L-CARNITINE FIT BODY – 120CAPS ale nie wiem czy na to nie jestem za chudy na to i nie trzeba mi przybyć trochę na masie bo 83 kg to chyba mało.
Chcę wyglądać tak ,żeby było widać że ćwiczę ,nie aż tak bardzo ale żeby efekty były jakieś.
Proszę się nie wyśmiewać i proszę o cenne komentarze :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
pytoN9
Dzięki wam wszystkim za pomoc :) .Jedno jest wiadome ,kolejny raz przekonałem się o tym ,że dieta jest najważniejsza.Co do brzucha postaram się robić większe ćwiczenia i może dam radę.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)


Większe ćwiczenia tzn co?

Bo trening brzucha nie powoduje utraty tkanki tłuszczowej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
witaj.
przede wszystkim skup sie na podstawach, czyli uloz diete redukcyjną, dorzuc solidny trening, a na razie zadne suple nie eda Ci potrzebne
piszac, że białko jest na rzezbe widac, ze posiadasz niestety spore braki w wiedzy


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-05-29 23:57:56
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
pytoN9

Słyszałem ,że białko jest dobre na rzeźbę a więc chciałbym spróbować ,może mi nic nie będzie po tym.

zdecydowanie to jest mój faworyt, ale nie wyśmiewam się, tylko zawsze mi się humor poprawia jak są wstawki tego typu :)

tak jak kolega wyżej Ci napisał, ułóż wpierw dietę, artykuły które mogą Ci pomóc:
https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html

postaraj się też o te minimum 3 treningi w tygodniu, bo 2 to jednak mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3150
Jak wiadomo ,mało czasu zawsze jest i niekiedy ciężko utrzymać tą dietę.

Czy możecie napisać coś o tym ?
1.L-CARNITINE FIT BODY
2.WPC & WPI PROTEIN INSTANT








Zmieniony przez - pytoN9 w dniu 2017-05-30 09:13:23

Zmieniony przez - pytoN9 w dniu 2017-05-30 09:17:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
kazdemu ciezko
sam pracuje po 12 h, dodatkowo w domu i jeszcze trenuje i gotuje

co cie glownie interesuje odnosnie tych produktow?
l-ka niesttey nie sprawdzi sie na reducji, tylko dzialanie prozdrowotne
WPC jak wpc uzupelnisz diete, nie licz na efekt wizualny dla sylwetki po bialku
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jesteś tym co jesz i osiągane efekty zależą w 70% od diety, więc jeżeli znajdujesz wytłumaczenie "nie ma czasu na trzymanie diety" to nie można oczekiwać efektów, bez znajomości zapotrzebowania i przykładania się do tego co wkładasz do ust, nie wiesz czy dostarczasz więcej kalorii niż potrzebujesz czy mniej, także nie wiesz czy jesteś na redu czy na masie czy na zerze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3150
Jednak panowie ogarnę spokojnie dietę,slyszałem też ,że można jeść dużo byle tylko zdrowo (nie wiem czy to mit).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
choćbyś jadł nie wiadomo jak zdrowo, a będziesz dostarczał dużo za dużo to będzie Cię zalewało, a później po redukcji z 10kg zostanie 1,5-2kg mięska, a lepiej robić to powoli, budować jakościową masę i nie dożynać się później na redukcji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
tylko w koncu tych chcesz przytyc czy redukowac?
bo obu opcji na raz nie ogarniesz niestety
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3150
Chodzi mi o coś co pokaże bardziej moją masę mięśniową (żeby było widać efekty).
Nie wiem też dlaczego każdy mówi ,że na sucho nie ma efektów ,zakładam ,że nie jest to prawda bo dieta bardzo dużo robi ,chodzi mi tylko o pokazanie masy mięśniowej jak wcześniej wspomniałem ,nie potrzebuje niczego na siłę a to wszystko ogarnę już dietą po trochu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
masz djecie obecnej sylwetki?
to podpowiedmy w jakim kierunku isc
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w pracy MGR!!! Ile wydajesz na suplementy? - badanie.

WHEY premium