SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple na skupienie i koncentracje?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15658
Siemanko, polecicie coś na koncentracje? Odkąd pamiętam mam problem z tym, np. jak trener tłumaczy co robimy to ja w tym czasie potrafie myśleć o zupełnie czymś innym, nic sie nie zmienia od lat, a w sumie slyszalem ze sa na to jakieś fajne suple.
Jeśli to ma jakieś znaczenie to diete trzymam, a z supli w tym momencie tylko BCAA i białko.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
W tym momencie chyba suple nie pomogą , poprostu musisz się bardziej zdyscyplinować . Trener mowi to się słucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15658
Nie da sie w moim przypadku:D mam tak od kiedy zaczalem trenowac jakoś w 2012 i nawet mocno próbując nie wychodzi mi to
No ale nawet jak uda mi sie posłuchać uważnie to i tak od razu to wylatuje mi z głowy



Zmieniony przez - inshon w dniu 10/11/2017 10:46:09 PM

Zmieniony przez - inshon w dniu 10/11/2017 10:46:35 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
co prawda temat pisalem pod studentow, ale sporo srodkow z tego co wymienione przyda sie rowniez w sporcie:)
https://www.sfd.pl/art/Suplementy/Doping_mózgu__suplementy_dla_studentów-a913.html

przed treningowo daj ALC, Choline, tyrozyne i nieco kofeiny i powinno byc ok
jednak jak wspomnial flex, tutaj Twoja glowa bedzie wyznaczala glownie to na czym masz skupic swoje uwage
3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
oprócz tego również fajny art Tomqa, który opisuje wiele z takich substancji www.sfd.pl/art/Suplementy/10_suplementów_na_walkę_z_jesienną_depresją-a843.html

jak nie mozesz sie skupić, nad tym co mówi do Ciebie trener, to co to będzie jakbyś miał ciężką umysłową pracę, do tego jakieś egzaminy na uczelni i stresy życia codziennego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
moze trener belkocze lub mowi niewyraznie%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Może w jakimś innym języku i tu leży problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Twój problem brzmi dość poważnie. Chyba, że tylko tak to opisałeś. Ja bym sugerował udać się do neurologa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15658
Dzieki chłopaki za linki

e tam przesadzacie, zwykłe rozkojarzenie, widocznie jestem mocnym wzrokowcem bo jak coś czytam to nie mam problemu z ogarnięciem


co myslicie o tej całej ashwagandzie?


Zmieniony przez - inshon w dniu 10/12/2017 6:58:00 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
bardziej wspomaga efekt tonizujacy, relaksacyjny,
na skupienie bardziej nada sie np. gotu kola i bacopa monnieri
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15658
dzieki serdeczne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna beltor Z3 i aakg mega hardcore

Następny temat

Czy kreatyna powoduje wypadanie włosów, wzrost DHT?

WHEY premium