SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Suple dla początkujących - od czego zacząć

Wysłana -
Zakładam wątek przydatny w sumie dla wielu. Od czego zacząć przygodę z siłownią i suplementami, jak je dobierać, jak je zmieniać z biegiem czasu. Czyli wskazówki dla każdego laika :) Od czego zaczynaliście i jak to u was wyglądało?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj,
temat suplementacji jest bardziej złożony niż Ci się wydaje. Wszystko zależy od celu. Inna suplementacja będzie przy redukcji tkanki tłuszczowej, a inna przy budowaniu masy mięśniowej. Tutaj trzeba by było napisać obszerny artykuł i omówić w nim większość substancji.
Wysłana -
Jak wyżej dlatego Może określ się czego szukasz z tych ważniejszych chcesz uzupełnić dietę w białko,odżywkę ww/b czy sumplementy typu beta alanina,kreatyna,bcaa?
Wysłana -
przede wszystkim w temacie suplementacji, osoba poczatkujaca to osobnik, ktory kilka miesiecy ma juz przepracowana na silowni i chcialby nieco wykorzystac moc produktow, ktore pomoga podrasaowac mozliwosci wysilkowe

jednak gdy mowa o osobie calkowicie zielonej ktora ma zamiar zlapac sztange w rece po raz pierwszy, starczy w zupelnosci witamna d3, k2, omega3, magnez
Wysłana -
Ja zaczynałem od odzywki portagen , która jadłem na sucho
Na początku swojej przyhody z siłownia nie ma co świrować . Masz braki w diecie to możesz kupić odżywkę uzupełniająca diete

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-06-30 21:11:23
Wysłana -
a ja zaczynalem od pari hantli ktorymi machalem 2 lata bezsensu
Wysłana -
Wysłana -
Hej - ja zaczynałem w domu i nadal po ponad 3 latach ćwiczę w domu :) zaczynałem od treningu inasnity i insanity MAX ( ćwiczyłem 6 miesięcy ) , później wygrałem pierwszy w życiu konkurs na SFD i dostalem suple więc zacząłem od kreatyny i witaminek itp :) ,Zakupiłem 2x 20kg sztangielki i drążek a reszta już ruszyła bo zapal okazał się nie slomiany i jestem mega szczęśliwy że zacząłem przygodę z modelowaniem swojego ciała i że znalazłem to forum bo dzięki adminom z tego forum wielokrotnie zlapalem wiatr w żagle i osiągnąlem to co osiągnąłem. Pamiętaj że najważniejsze to wystartować i nie poddawać się :)
Wysłana -
ja niestety nie mialem dostepu do neta i cwiczylem jak popadnie czasem 2-3 razy dziennie, a co%)
Wysłana -
thews
Zakładam wątek przydatny w sumie dla wielu. Od czego zacząć przygodę z siłownią i suplementami, jak je dobierać, jak je zmieniać z biegiem czasu. Czyli wskazówki dla każdego laika :) Od czego zaczynaliście i jak to u was wyglądało?

Przede wszystkim od celu i tego czego oczekujesz po ich stosowaniu.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź