SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple dla początkującego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4840
Cześć,
na początku napisze o sobie coś,nazywam się Bartek mam 15 lat i ważę 60kg przy wzroście 174cm.w bicepsie mam 29cm.Trenuje piłkę nożną od 3-4 lat,
Chciałbym się spytać jakie mam kupić/brać suple na początek przygody z siłownią :?
Na siłownię idę za tydzień.prosze o podanie konkretnych nazw supli
Proszę o szybką odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 248
bargwi
Cześć,
Chciałbym się spytać jakie mam kupić/brać suple na początek przygody z siłownią :?
Na siłownię idę za tydzień.




Można powiedzieć, że sam już sobie odpowiedziałeś. Dopiero masz zamiar iść na siłownię a już chcesz brać suple hmmm ;>?
Moim zdaniem poćwicz conajmniej 4mc REGULARNIE i wtedy dopiero zacznij myśleć o czym kolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
witaj, przede wszystkim jako osoba poczatkujaca powinienes skupic sie maksymalnie na dopracowaniu odzywiania krok po kroku, jak i treningu
wesprzec sie mozesz ewentualnie omega 3, magnezem i witamina d3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 651
Napisze Ci co po kolei najlepiej robić zaczynając z siłownią:
1. Ustalić cel (masa czy redukcja)
2. Ułożyć dietę lub zgłosić się do dobrego trenera/ dietetyka
3. Ułożyć plan treningowy lub zgłosić sie do trenera
4. Ogarnięcie prawidłowej techniki ćwiczeń
5. Zainteresować sie suplementacją skierowaną pod siebie




Zmieniony przez - BladyGrom w dniu 2018-01-29 21:38:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko, a inne suplementy

Następny temat

Białko

WHEY premium