SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple dla endomorfika na redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1514
Siemanko!
Chciałem się poradzić odnośnie supli. Mam 27 lat ,jestem typowym endomorfikiem, obecnie 110kg (było 130kg w styczniu) i redukuje caly czas pomalu.. trening split 4x w tyg + cardio. Cwicze z przerwami od lat z tym ze ostatnio "troche przerwa sie wydluzyla..".
Stosuje:
-BCAA z glutamina od UNS 5g przed treningiem 5g po treningu siłowym ale przed cardio i 5g po treningu ( w DNT nie jem bcaa)
-białko Econo tez z uns-a ( rano i na wieczór czyli 2 porcje)
-thermo shape z ActivLab 3 tabs przed treningiem

Zaraz skonczy mi sie bcaa z glutamina wiec nie wiem czy wystarczy kupic samo bcaa czy wziac bcaa i glutamine osobno?

Mocniejszego spalacza nie chcę za bardzo bo jadlem 2 lata temu Black Bombs od DY i poza duuuzym pulsem i "zjazdem" na koniec treningu nie widzialem wiekszych efektów niż bez brania go :)

Czy powinienem cos dorzucic do obecnego zestawu supli lub zmienic dawkowanie? do wrzesnia wiem ze jade z redukcją do ok 85-90kg a potem.. chyba delikatna masa :)
Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1514
hmm to w sumie po co stosuje się glutamine? Czytalem o jej dzialaniu na uklad pokarmowy , anty-rakowym itd ale pytam z punktu widzenia kulturystyki ? i kiedy jest dobry czas zeby zaczac ja stosowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Nie ma takiego czasu , z pkt stricte kulturystycznego suplement jest zbędny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1514
o to ciekawostka... aż jestem zaskoczony bo sporo osób tak zachwala ze rosną od tego, a pewnie to głównie efekt placebo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
bo w badaniach glownie pisze sie o glutaminie podawanej iniekcyjnie, a nie oralnie, stad o efekt suplementu trudno

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Kudlaty1991
kiedy jest dobry czas zeby zaczac ja stosowac?


Myślę, że na rynku jest wiele ciekawych suplementów, które warto stosować zamiast glutaminy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1514
Jakie masz na mysli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Zgadza się. Poza tym: witamina D3, omega 3, magnez, beta-alanina, cytrulina, ashwagandha, różeniec górski itd. Glutaminę, razem z tribulusem, l-karnityną i hmb ustawiłbym na końcu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polaczenie Suplementów

Wiecej