SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple a wybielanie zebow

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Witam na koniec miesiaca ide na wybielanie zebow i jesli chodzi o produkty nic ich nie zabarwi bo jajka, kurczak, ryz, mleko, chleb bialy :), odzywka bialkowa ich nie zabarwia, ale stosuje bcaa 8:1 z sklepu sfd oraz kreatyne crea x3 i tutaj rodzi sie pytanie bo proszek jest bialy itd ale jest tutaj sporo kwasnych odczynow a podobno nie mozna za bardzo stosowac produktow kwasnych i slodkich a zwlaszcza przez pierwsze 2 tyg. Ja kreatyne i bcaa stosuje tak ze wsypuje do buzi i zapijam woda. Nie jestem w stanie kupic sobie aktualnie bezsmakoeych, tutaj sa to mocne smaki Lemon.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Przy wybielaniu zalecana jest tzw 'biała dieta'.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 107481
A jakie to wybielanie ? nakładkowe czy lampowe ?
Zwłaszcza przy nakładkowym powinno się unikać jak pisałeś rzeczy kwaśnych, słodki, kolorowych jak i napojów gazowanych a mycie zębów po każdym posiłku czy wypiciu czegoś też nie jest wskazane bo substancja czynna utrzymuje się przez jakiś czas po zdjęciu nakładek.

Może spróbuj pić przez słomkę, zawsze to mniej tego pozostanie na zębach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Krzykacz nic nie pomogles. Marcin w gabinecie lampowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 107481
Jak lampowe to nie ma co się zbytnio martwić, bo te dwa tygodnie po to są jakby dla utrwalenie efektu wybielania.
W przypadku nakładek to trzeba się pilnować bo najpierw przez 8-12 dni wybielasz zęby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Generalnie glownym pytaniem jest to jak kwasne rzeczy wplywaja na swiezo wybielone zeby w gabinecie. Produkty barwiace zostaly juz umowione i ja jak mowilem nie mam na codzien innej diety niz bialej, nie mowiac juz o okresie po wybielaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 107481
W trakcie zabiegu nakłada się żel wybielający z utleniaczem, który aktywuje się pod wpływem światła lampy. Czyli można powiedzieć, że żel powoduje ingerencję w strukturę zęba (szkliwa) i mija jakiś czas zanim szkliwo się zregeneruje/utwardzi. Kwaśne rzeczy (jak i kwasy np. cola) powodują jakby ponowną ingerencję w strukturę szkliwa, które jest w tym czasie bardziej wrażliwe na czynniki zewnętrze a więc np. może dojść do ścierania się szkliwa i tym samy efekt wybielania będzie utrzymywał się krócej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
To co kraytyne i bcaa przez pierwsze 2dni(tygodnie?) mieszac z woda i ciagnac slomka?:p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To aż takie ważne , jaki kłopot zrobić sobie przerwę od kretki i BCAA na jakieś 10 dni ? Albo kupić blistry i uzupełniać kreatynę w kapsach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Jak ja dopiero zacząłem brać bcca i kreatyne, nie mogę teraz zrobić przerwy. Zresztą na wybielanie idę pod koniec miesiąca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak pod koniec miesiąca to będziesz miał prawie 2 miesiące na cykl kretki a więc akurat mniej więcej się będzie kończył, kupiłbym w kapsach na ten moment albo przesunął trochę termin
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

broda

Następny temat

Problem z erekcja u 20latka

WHEY premium