SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Suple a wybielanie zebow

Wysłana -
Witam na koniec miesiaca ide na wybielanie zebow i jesli chodzi o produkty nic ich nie zabarwi bo jajka, kurczak, ryz, mleko, chleb bialy :), odzywka bialkowa ich nie zabarwia, ale stosuje bcaa 8:1 z sklepu sfd oraz kreatyne crea x3 i tutaj rodzi sie pytanie bo proszek jest bialy itd ale jest tutaj sporo kwasnych odczynow a podobno nie mozna za bardzo stosowac produktow kwasnych i slodkich a zwlaszcza przez pierwsze 2 tyg. Ja kreatyne i bcaa stosuje tak ze wsypuje do buzi i zapijam woda. Nie jestem w stanie kupic sobie aktualnie bezsmakoeych, tutaj sa to mocne smaki Lemon.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Przy wybielaniu zalecana jest tzw 'biała dieta'.
Wysłana -
A jakie to wybielanie ? nakładkowe czy lampowe ?
Zwłaszcza przy nakładkowym powinno się unikać jak pisałeś rzeczy kwaśnych, słodki, kolorowych jak i napojów gazowanych a mycie zębów po każdym posiłku czy wypiciu czegoś też nie jest wskazane bo substancja czynna utrzymuje się przez jakiś czas po zdjęciu nakładek.

Może spróbuj pić przez słomkę, zawsze to mniej tego pozostanie na zębach :)
Wysłana -
Krzykacz nic nie pomogles. Marcin w gabinecie lampowe.
Wysłana -
Jak lampowe to nie ma co się zbytnio martwić, bo te dwa tygodnie po to są jakby dla utrwalenie efektu wybielania.
W przypadku nakładek to trzeba się pilnować bo najpierw przez 8-12 dni wybielasz zęby.
Wysłana -
Generalnie glownym pytaniem jest to jak kwasne rzeczy wplywaja na swiezo wybielone zeby w gabinecie. Produkty barwiace zostaly juz umowione i ja jak mowilem nie mam na codzien innej diety niz bialej, nie mowiac juz o okresie po wybielaniu.
Wysłana -
W trakcie zabiegu nakłada się żel wybielający z utleniaczem, który aktywuje się pod wpływem światła lampy. Czyli można powiedzieć, że żel powoduje ingerencję w strukturę zęba (szkliwa) i mija jakiś czas zanim szkliwo się zregeneruje/utwardzi. Kwaśne rzeczy (jak i kwasy np. cola) powodują jakby ponowną ingerencję w strukturę szkliwa, które jest w tym czasie bardziej wrażliwe na czynniki zewnętrze a więc np. może dojść do ścierania się szkliwa i tym samy efekt wybielania będzie utrzymywał się krócej.
Wysłana -
To co kraytyne i bcaa przez pierwsze 2dni(tygodnie?) mieszac z woda i ciagnac slomka?:p.
Wysłana -
To aż takie ważne , jaki kłopot zrobić sobie przerwę od kretki i BCAA na jakieś 10 dni ? Albo kupić blistry i uzupełniać kreatynę w kapsach
Wysłana -
Jak ja dopiero zacząłem brać bcca i kreatyne, nie mogę teraz zrobić przerwy. Zresztą na wybielanie idę pod koniec miesiąca.
Wysłana -
jak pod koniec miesiąca to będziesz miał prawie 2 miesiące na cykl kretki a więc akurat mniej więcej się będzie kończył, kupiłbym w kapsach na ten moment albo przesunął trochę termin
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź