SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple - rekomendowane przez/dla Ladies SFD

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336117
W sklepach widzimy dziesiątki produktów w każdej kategorii, wszystkie "mega najlepsze" a prawda jest taka, że ogromna część obiecanek z etykiety jest to fikcja.

W temacie supli siedzę około 20lat i zjadłem ich o wiele za dużo
Jestem praktykiem oraz koleguję się z Faftaqiem, który wszelkie rozumy w temacie zjadł.


Proponuje wspólne przygotowanie listy odżywek i suplementów specjalnie dla aktywnych pań.

Na początku proponuje ustalenie kategorii jakie Was interesują a w dalszej kolejności dopiszemy suple i odżywki warte zainteresowanie (i tylko te skuteczne)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałabym prosić o poradę

Otóż mam chronicznie problemy z zasypianiem (usypiam najprędzej ok. 1:30 w nocy), a nie mogę pozwolić sobie na to, żeby spać dłużej niż do 7.00 rano. Póki co, nie jest ze mną źle, organizm się chyba przyzwyczaił i wystarcza mu te 5-5.5 godzin snu

Problem w tym, że szykuje mi się sporo pracy (pisanina, obliczenia, czytanie itd.) więc noce będą jeszcze bardziej zarwane. W związku z tym chciałabym prosić o doradzenie mi czegoś, co maksymalnie poprawi jakość snu i pozwoli na regenerację (jako taką przynajmniej).

Będę wdzięczna za wszelkie sugestie

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-02-07 13:59:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Też bym chciała coś na sen... U mnie już doszło do tego, że sypiam co druga noc. Chociaż podejrzewam, że u mnie to coś z psychiką, bo po prostu nienawidzę spać.

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
na obnizenie kortizolu bedzie bardzo popularne

PS
Bull jak rozgryziecie ktora tabletka co zawiera w Animal Stack to to moze byc dobry suplement dla dziewczyn

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-02-07 15:32:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336117
mzb/zma bym spróbował
przez 1-2tyg cała porcja a dalej już po 1caps tylko (30min przed planowanym snem)

https://sklep.sfd.pl/Szukaj.aspx?q=mzb 
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336117


pełna koncentracja i wzmożony wysiłek umysłowy
to ten preparat
a także relaks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szefie

Spróbuję MZB chyba

...

Ze swojej strony dziewczynom biorącym tabletki anty proponowałabym jakiś preparat wspomagający funkcje wątroby. Te dwa z Olimpu wydają mi się sensowne:

Hepaplus:
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Hepaplus-opis26426.html

i Sylimaron:
https://sklep.sfd.pl/Olimp_SYLIMARON_100-opis2738.html


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-02-07 15:43:03
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336117
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Temat podwieszam ze względu na jego wysoką wartość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
HGH nigt + ZMA kiedyś stosowałam

teraz i tak na mnie nie działa...

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
na kortyzol - 11-oxo, z bardziej dostepnych fosfatydyloseryna

na sen - mzb, 2-3g argininy /l-argininy/, jesli jest problem z tzw. gonitwa mysli pomaga waleriana /ale raczej do stosowania okresowego, przez 2-3 tygodnie, niz ciaglego/, jesli ktos spi krotko to gaba daje rade, 5-htp/tryptofan dla tych ktorzy maja problemy z poziomem serotoniny, glicyna jesli jest problem ze snem w fazie rem

na watrobe - cynaryna z karczocha lepsza od sylimaryny, detox z activlaba raczej nie wart uwagi pod tym wzgledem

animal stack jest raczej malo uzyteczny, przydatne dla kobiet moga byc jedynie dim i fosfatydyloseryna, ale to mozna kupic osobno w lepszej cenie i dawkach


Zmieniony przez - Kazam w dniu 2011-02-07 16:03:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagroda dla Mala_Mi za udana redukcje/

Następny temat

brak talii błagam o pomoc !!! prosze o szybka odpowiedz !!!!

Wiecej