SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple - rekomendowane przez/dla Ladies SFD

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kazam, a HGH Night z Activlaba da radę na niedosypianie?
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Hgh_Night-opis2133.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
wyglada sensownie wiec mozna sprobowac /choc wydaje mi sie, ze dawka docelowa bedzie w granicach 6-8 kapsulek, ale zawsze warto zaczac od najnizszej/

ze snem jest ten problem, ze na kazdego dziala cos innego wiec ciezko doradzic skuteczne rozwiazanie od tak

ogolnie nie ma sie co oszukiwac - niedosypianie w dluzszym horyzoncie czasowym bedzie mialo negatywny wplyw na nasza produktywnosc, dlatego, jesli to mozliwe, lepiej skupic sie na sposobach zwiekszania efektywnosci pracy niz zyskiwac czas kosztem snu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, spróbuję i opiszę tutaj swoje odczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 227
a ja proszę o pomoc w doborze termogenika ( mam co spalać). Zastanawiam się nad Dorian Yates CRXCut, co o tym sądzicie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam co spalać

Jeśli masz na myśli to, że masz sporo tłuszczu do zrzucenia, skup się na diecie oraz treningach. Przy wysokim % BF wspomagacze są zbędne. Po spalacze sięgają osoby doświadczone, schodzące bardzo nisko z wartościami BF, które wyczerpały już wszystkie możliwości manipulacji dietą oraz treningiem.

Odchudzanie wymaga sporo wysiłku, cierpliwości, wytrwałości i czasu. Nie oczekuj, że termogenik zrobi to za Ciebie.

Najlepiej będzie jeśli założysz swój temat w dziale zgodnie z obowiązującymi zasadami (ankieta, której wzór znajdziesz w Regulaminie dzialu, zdjęcia sylwetki, przykładowy jadłospis oraz plan treningów).
Wtedy będziemy mogły Ci pomóc schudnąć w sposób zdrowy, estetyczny i trwały
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Maruccca a czy na sen mozna tez jakies tabletki z magnezem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
Nie sądzę żeby magnez pomógł, on raczej jako suplement w stanach stresu, etc
o ile wiem chmiel ma za to takie właściwości, kupisz w aptece normalnie do zaparzania

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
clearwater - można, magnez to podstawa zma/mzb,

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
mzb/zma
bardzo poprawia jakość snu

kama454
jakie masz doświadczenie w tym temacie
co brałaś, jak reagowałaś i jakie wyniki?

ale tak czy inaczej dla Pań na dobry początek polecam zawsze Scorch Man
dobry, sprawdzony, bezpieczny
https://sklep.sfd.pl/Man_Scorch-opis1364.html

mobilizuje też do treningu

można też z tańszych spróbować z termo stim olim
mniejsze i tańsze opakowanie na test https://sklep.sfd.pl/Olimp_THERMO_STIM-opis1209.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 227
Bull dzięki, spróbuję Man Scorch... opis taki że tylko kupować i "topić" a jeszcze mobilizuje... Właśnie od jutra zaczynam trening P90X Moje doświadczenia ze spalaczami OK, brałam LIPO6, LIPO6X i Muscletech Hydroxycut Hardcore , po tym ostatnim to czułam się trochę nieswojo,jakbym chodziła na palcach i strasznie duzo i szybko mówiłam, poprostu czuło się go, mierzyłam ciśnienie, wszystko w normie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagroda dla Mala_Mi za udana redukcje/

Następny temat

brak talii błagam o pomoc !!! prosze o szybka odpowiedz !!!!

WHEY premium