SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple, pierwszy cykl? CP, mono etc? Co wybrac etc , pilna pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

Mam pare pytan co do mojego pierwszego cyklu na krecie. Ogolnie to bedzie moj pierwszy cykl i postanowil ze to bedzie cykl na kreatynie jak to kazdy poleca.
Cwicze juz dobre 8 miesiecy na dobrej diecie i dobrym treningum na poczatku bylo FBW teraz split - kazda partia 1x / tyg.
Chce zacząć cykl bo za bardzo juz nie mam przyrostów z jedzienia. Moja waga to 70 kg a byla 64 i juz nie rosnie o 2 miesięcy.
Jestem zdecydowany na cykl raczej już na 100 %, nie chce brac czegos mocnego na poczatek bo nei znam się na tym, ale wiem ze mocne jakies stacji czy cos nie sluza na początek.
Mianowicie, myslalem nad kupnem:
- BIOGENIX CELL PUMP 450g
- Trec, Kreatyna 100% 300g - kreatyna w proszku (warto?)
- BIAŁKO OSTROWIA WPC 80 1800g (białko serwatkowe?- to te dobre ?)
- TREC OMEGA 3-6-9 60 kap.

Wybrałem to po przeczytaniu duuużo postów na temat tych supli, jakie się bierze na początek itp. Nie wiem dokladnie co to jest ten CEL PUMP i czym różni się od tej kretyny - to ta mono chyba co wybrałem, po czym poznac ktora mono, a ktora nie ? I czy cell pump plus wlasnie ta kreatyna mono to dobry wybor i czemu tak sie te łączenie stosuje. ? Proszę o jakies odpowiedzi na moje pytania:
1. Czym się różni CELL PUMP od tej co wybralem kreatyny
2. Dlaczego łączy sie CELL PUMP z ta kreatyna
3. Wiem ze mono najlepsze jest na poczatek, a CP ? Czy koniecznie laczyc, co da jak polacze ?
4. Co to dokladnie CP ? Czem najlepiej z mono je laczyc ?
5. Jak nie CP ? To co laczyc ?

Jestem troche zielony w tym temacie i prosze o pomoc w wytlumaczeniu mi bez zbednych postow ktore nic mi nie pomoga w doborze i wg. Mysle ze po to jest to forum by sie dowiedziec o takich rzeczach.

Z gory serdecznie dziekuje :)

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie mam

Wiek: 19

Waga: 70

Wzrost: 185

Cel cyklu: Przyrost masy miesniowej + jej ciagle przyrosty ;) Bez spadkow

stosowane już wcześniej suplementy : Na poczatku trec mass xxl

Uprawiane inne sporty: rekreacyjnie pilka nozna

stosowane wcześniej spalacze : nie stosowalem

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: nie stosowalem

ilość dni wolnych od kreatyny: nie stosowalem

przewidziane finanse na cykl: to nie problem

uwagi i sugestie: Chce przybrac na masie i tak by masa zostala i nie byc chudym takim jakim jestem

Staż treningowy: 8 miesiecy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Może wina diety ze juz nie rosniesz?

na 1 cykl jak juz pewnie czytałes polec sam monohydrat (np. Mono Vitalmaxa zielone 500g 46zł)
Białko -Ostrowia do uzupelnienia braków w diecie
Cell Pump to jabłczan kreatyny , niektorzy uwazaja go za skromny stack , a łaczac go z monohydratem mozna ze wzgledu ekonomicznych (jak zreszta pozostałe stacki+mono)

Mozesz kupic to co podałes a mozesz Monohydrat kreatyny 500g i tez bedzie ok skoro 1 cykl

Monohydrat
W dni treningowe 5g rano i 5g po treningu
w dni nie treningowe 5g rano.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie jest tak, ze napierwszy czy drugi cykl trzeba wziac koniecznie mono. mozna bracj jablczan, orotan czy magnezowy chelat, mozna wziac CP, mozna XP itp...

ja akurat lubie mono, i biora je niemal przy kazdym kreatynowym cyklu - jest tani, a i w zaden sposob nie odstaje jakosciowo od innych form kreatyny.

W Twoim wypadku-szuklabym winywdiecie, napisz jakie masz zapotrzebowanie na kcal, jaki bilans i jakie poporocje bialek, wegli, tluszczy na kg masy ciala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mam pytanie , jak juz skoncze ten pierwszy cykl ? Ile on trwa ? I potem co ? Juz nic nie brac czy jak to jest? Zeby mi zostaly przyrosty , lepsza forma i wg ? tak zebym np jak mnie troche przybije to zebym zostal tak a nie ze np przestane brac cos i spadnie . .. jak to jes?T


Co do tego zapotrzebowaniaa na kcal etc to jak znajde to dam bo mialem gdzies na kartce, kiedys wyliczalem a teraz jem wedlug tego co mialem w dietce , teraz to na pamiec znam juz co jem i wg sam sobie ustalam i wiem co dobrze wplywa etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
spadki beda - jak zaniedbasz kwestie odzywiania.

cykl kreatynowy powinien trwac ok 6 - 8 tyg, tak mniej wiecej.

poizniej przerwa od kreatyny - tyle ile trwal cykl.

uzywaj wyszukiwarki, czytaj podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli co najlepiej ? Same mono ? Czy Mono plus bialko czy to wszystko ? jak najlepiej i ile kupic gram tych supli zeby starczylo na jeden cykl ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
500g mono , a białka zalezy ile brakuje Ci w diecie

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a cell pump ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mam brać..? (rzeźba-siła)

Następny temat

Dobrze dobrany cykl ?

WHEY premium