SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Superanabolon + Winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cze.
moj kumpel kupil sobie 10 strzalow wina i 25 superanabolonu, chodzi na silke 2 lata jest po jednym cyklu z mety ruskiej 100 tabs, 38 biceps, waga 82 kilo, wiek 18 lat, chcialby wiedziec jak najlepiej rozpisac ten cykl i jakich moze sie spodziewac efektow, czy 10 strzalow wina to wystarczajaca ilosc ?

!!!No pain - no gain!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
No to fakt dupa boli
I dlatego lepiej brać coś o mocniejszym stężeniu np.: Deca Durabolin.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
25 strzałow superanabolonu to bardzo bardzo mało.jeśli chodzi o Winstrol w cyklu to startuj od min 15-18 strałow,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze 5 wina da sie zkolowac a ile musial by miec tego superanabolonu ?

!!!No pain - no gain!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Merol, a czy wiecie z kolegą, że Super to trzeba wstrzykiwać co drugi dzień np. w poniedziałek->środę->piątek->niedzielę->wtorek itd.itd.?!
Chyba nie wiecie...dlatego zadajcie sobie pytanie czy już wszystkie inne metody po za koksem wypróbowaliście? Przecież jest tyle innych metod suplementacji i doładowania organizmu!!! Zwłaszcza jak ma się 18 lat. Po co zaczynać od koksu??? Bo jeśli na czysto wkręcisz swój organizm na najwyższe obroty i powiedzmy wyciśniesz 130~140kg to jeśli dopiero wtedy weźmiesz towar efekty będą o niebo lepsze i nieporównywalne do mizernych efektów po zażyciu koksu już na starcie.
I by najmniej nie chcę ci tu pieprzyć farmozonów ale tak jest!

A supera to co najmniej 42 ampułki.

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
No tak Dabek ale chlopaki widza juz tylko jedna droge... niestety ta w dol.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Dąbek -czy ja napisałem, że mam zamiar brać jakieś anaboliki? Miałem 2 kuracje w życiu po których zaliczyłem duże spadki ( z powodu niewiedzy zresztą) ale teraz już prawie rok trenuję na sucho i doszedłem do wymiarów na cyklu zresztą z dużo lepszą definicją.Nie mam zamiaru brać teraz żadnych sterydów bo przekonałem się że odpowiednia dieta i ciężki trening potrafią zdziałać cuda.Podzieliłem się tylko swoją wiedzą na temat ww środków.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale byk

Pozdrawiam
Szyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Herman, mój komentarz nie był skierowany do Twojej osoby tylko do Merola i jego kolegi.
A tak na marginesie, to większość uczestników na tym forum skończyła 18 lat i może robić co im się podoba. I doskonale rozumiem, że jak się ktoś uprze, że chce wziąść to weźmie i na pewno żaden "mądry" komentarz tego nie zmieni. Myślę jednak, że może co do nie których dotrze jednak głos rozsądku i zastanowią się nad celowością używania sterydów w ogóle bądż w danym momencie.

Pzdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
amozna wstrzykiwac supetranabolon powiedzmy na raz10mg powidzmy co co 3 dni zebymniej dupe kuc


kolagen

kolagen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Kolagen, zapewno chodziło ci o 10ml a nie o 10mg.
Pewnie, że można wszystko można tylko należy zadać sobie pytanie czy to ma sens.
Dawkowanie takie a nie inne tego preparatu spowodowane jest jego właściwościami i w tym przypadku jest jak najbardziej korzystne i dające najlepsze efekty.
A tak na marginesie chciałbym zobaczyć po trzech czterech tygodniach jak by wyglądał twój tyłek po wstrzykiwaniu 10ml jednorazowo co 3 dni
Jednym zdaniem lepiej tak nie robić!

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
to moze chociarz po 50mg co drugi dzien czyli 2 ampulki

kolagen

kolagen

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta-poradnik

Następny temat

Deca+Stanazol,Deca-Testosteron

WHEY premium