SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Super sklep SFD

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2834

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1537
Dnia 24.04.2018r. kupiłem od SFD 2,5kg odżywki białkowej dziękuje SFD że termin przydatności jest do grudnia super sklep!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
paulp
Od konkurencji kupuje od kilku lat


tym bardziej mnie nie dziwi Twoj wpis tutaj
klasyczna antyreklama z niewiadomej przyczyny

chciales zrobic nieco smrodu, a zrobiles z siebie posmiewisko.
no co, nie wyszlo

pozdr.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Opinie możesz umieścić na stronie sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Rozumiem , ze miałem zamiar „jeść” to rok czasu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
do grudnia masz 8 miesięcy co daje Ci trochę ponad 300g miesięcznie.... to ile chcesz tego dodawać że się martwisz o termin? 10g dziennie? druga sprawa pół roku po terminie jak będziesz przechowywać w dobrych warunkach to nic jej się nie stanie, tylko przy takim terminie używania serio zużywać będziesz 150-200g miesięcznie, żeby się bulwersować tym? sam ładuję wiecznie przeterminowane, bo za dużo nakupię w promocji, a później leży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
wciagniesz bialko w ciagu 2-3 miesiacy, a martwisz sie tym co bedzie w grudniu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
To jest temat pochwalny czy przeciwnie? Bo już sam się gubię

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
georgu
To jest temat pochwalny czy przeciwnie? Bo już sam się gubię

kurczę po Twoim poście przeczytałem pierwszego jeszcze raz i też zwątpiłem, czy dobrze zinterpretowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1537
Czy to jest list pochwalny czy też nie myślę że na to pytanie odpowie wam szybkie wyciąganie wniosków.
Kupowałem od k f d .pl (nie, nie jestem od nich) i tam daty z 2020 jak i wszystkie odżywki a dawać taką dużą ilość odżywki co zaraz termin się kończy jest niedopuszczalne i świadczy o sklepie SFD.PL
W takim razie jeśli o klienta się nie dba ja nie mam zamiaru już od nich kupować i ogólnie nie polecam sklepu gdzie chcą wcisnąć towar gdy termin przydatności się bliża.



Zmieniony przez - paulp w dniu 2018-04-29 10:32:58

Zmieniony przez - paulp w dniu 2018-04-29 10:33:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Proponuje wizytę u specjalisty . Chłopie do końca roku masz jeszcze 7 miesięcy . W tym czasie można spożyć kilka takich opakowań ( używając jaki uzupełnienie diety )
Albo ten temat to istna prowokacja albo masz nierówno w głowie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
paulp może Ty w ogóle nie kupuj produktów żywnościowych
Bidulek data ważności 8 miesięcy do przodu- to rzeczywiście niedopuszczalne i karygodne. Żądam 30 letnich okresów ważności. Im dłuższy okres ważności i więcej chemii tym lepiej
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
flex1976
Proponuje wizytę u specjalisty . Chłopie do końca roku masz jeszcze 7 miesięcy . W tym czasie można spożyć kilka takich opakowań ( używając jaki uzupełnienie diety )
Albo ten temat to istna prowokacja albo masz nierówno w głowie .



Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę anulować numer zamówienia - 1567191

Następny temat

zamówienie nr 1569030

WHEY premium