SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Sumple antykataboliczne

Wysłana -
Witam potrzebuje antykatabolika pod redu (niechce dawać kreatyny ponieważ dawno niebralem i chciałbym ja wykorzystać masie za pare tyg) zastanawiam się nad połączeniem bcaa(z tauryna i glutamina)+ba? Czy to zadziałała by wystarczająco antykatabolicznie?
I tu całkiem poważnie myśle nad dołożeniem hmb doszukałem się gdzieś badań z 2016 ze może pomoc jako antykatabolik kupił bym te najtańsze na wypróbowanie, jak zaczynałem ćwiczyć dobre pare lat temu to było wielkie „bum” na hmb a ja przez te kilkanaście lat nigdy niebralem i ciagle mnie korci ten sumplement,dołożyć coś jeszcze?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wystarczy Ci Bcaa , swoją droga kreatyne możesz stosować cały rok i tez się sprawdzi w okresie redukcji
Wysłana -
Dokładnie, możesz stosować cały rok i lepszego antykatabolika nie znajdziesz wśród supli BCAA + kreatyna + Beta alanina i można redukować
Wysłana -
no i nie zapomnij o odpowiedniej diecie i treningu, ktore beda warunkowaly 95% tego ile zachowasz masy miesniowej:)
Wysłana -
Oto chodziło jeszcze jedna rzecz mnie interesuje jakie bcaa wybrać 8:1:1 czy zwykle bd to miało większe znaczenie? I co powiecie na te hmb warto dodać jako dodatek do tego wszystkiego ?
Wysłana -
Ja bym wybrał klasyczne bcaa 2:1:1 lub co najwyżej 4:1:1, co do hbm raczej nie jest pożądanym suplementem.
Wysłana -
kiedys gdzies szumialo, ze bcaa 2;1;1 ma zblizony skald do zawartosci amin w tkance miensiowej czlowieka, stad tez takie proporcje sa optymalne, jednak sam do tej pory nie moge znalezc info gdzie o tym czytalem
Wysłana -
Dobrze wiedzieć TomQ wsumie tylko potwierdziliscie moje info dzięki
Wysłana -
Nie ma większego znaczenia. Bierz dowolne. Allnutriton 2:1:1 jest o tyle fajne, że smakowe ma 90% aminokwasów, a bezsmakowe 100%.
Wysłana -
bezsmakowe nie każdy przełknie lae można popić sokiem czy czym innym.
Wysłana -
Często łączymy z innym suplementem, który jest już smakowy. Poza tym są lekko gorzkie. Nie jest to jakoś szczególnie niedobre.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź