SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sumple antykataboliczne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21315
Witam potrzebuje antykatabolika pod redu (niechce dawać kreatyny ponieważ dawno niebralem i chciałbym ja wykorzystać masie za pare tyg) zastanawiam się nad połączeniem bcaa(z tauryna i glutamina)+ba? Czy to zadziałała by wystarczająco antykatabolicznie?
I tu całkiem poważnie myśle nad dołożeniem hmb doszukałem się gdzieś badań z 2016 ze może pomoc jako antykatabolik kupił bym te najtańsze na wypróbowanie, jak zaczynałem ćwiczyć dobre pare lat temu to było wielkie „bum” na hmb a ja przez te kilkanaście lat nigdy niebralem i ciagle mnie korci ten sumplement,dołożyć coś jeszcze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
Wystarczy Ci Bcaa , swoją droga kreatyne możesz stosować cały rok i tez się sprawdzi w okresie redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Dokładnie, możesz stosować cały rok i lepszego antykatabolika nie znajdziesz wśród supli BCAA + kreatyna + Beta alanina i można redukować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
no i nie zapomnij o odpowiedniej diecie i treningu, ktore beda warunkowaly 95% tego ile zachowasz masy miesniowej:)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21315
Oto chodziło jeszcze jedna rzecz mnie interesuje jakie bcaa wybrać 8:1:1 czy zwykle bd to miało większe znaczenie? I co powiecie na te hmb warto dodać jako dodatek do tego wszystkiego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ja bym wybrał klasyczne bcaa 2:1:1 lub co najwyżej 4:1:1, co do hbm raczej nie jest pożądanym suplementem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
kiedys gdzies szumialo, ze bcaa 2;1;1 ma zblizony skald do zawartosci amin w tkance miensiowej czlowieka, stad tez takie proporcje sa optymalne, jednak sam do tej pory nie moge znalezc info gdzie o tym czytalem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21315
Dobrze wiedzieć TomQ wsumie tylko potwierdziliscie moje info dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Nie ma większego znaczenia. Bierz dowolne. Allnutriton 2:1:1 jest o tyle fajne, że smakowe ma 90% aminokwasów, a bezsmakowe 100%.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
bezsmakowe nie każdy przełknie lae można popić sokiem czy czym innym.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Często łączymy z innym suplementem, który jest już smakowy. Poza tym są lekko gorzkie. Nie jest to jakoś szczególnie niedobre.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tłuszczu z brzucha przy szczupłej sylwetce

Wiecej