SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stymulator mięśni, czy faktycznie działa?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
Cześć

Niedawno dostałem w prezencie stymulator mięśni. Ćwiczę regularnie 3 razy w tygodniu wszystkie partię ciała. Chciałem zacząć stosować to na brzuch co by uzupełnić mój trening i nieco wspomóc budowę mięśni. Czy ktoś miał z czymś takim do czynienia i może się wypowiedzieć czy to faktycznie działa, i jak tego używać?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Wiele osób niemających pojęcia o kształtowaniu sylwetki szuka najprostszych sposobów jej zmiany. Najlepiej jakby połknąć tabletkę lub założyć sobie na brzuch urządzenie i leżeć, a sylwetka sama będzie się zmieniała. Życie byłoby prostsze, a każdy wyglądałby jak grecki bóg. Niestety nie ma tego typu suplementów ani urządzeń, które wystarczyłoby założyć na nogę, rękę, czy brzuch, a ono samo kształtowałoby nasze mięśnie, czy spalało tkankę tłuszczową. Wszystko są to oszukane zabiegi producentów, których chcą zarobić na złudnej chęci wielu osób ku zmianie sylwetki.

Niestety, aby zmienić swoją sylwetkę i poprawić zdrowie trzeba dać z siebie dużo więcej niż założyć "stymulator". Konieczne są do tego ciężkie treningi, litry wylanego potu, przerzuconych ciężarów i zjedzonych kalorii w postaci najlepszych jakościowo źródeł składników odżywczych.

W celu poprawy swoich nawyków żywieniowych zapraszam Cię do działu odżywianie i odchudzanie: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html. Moderatorzy i doradcy w nim udzielający porad na pewno pomogą Ci ułożyć zdrową dietę pod Twój organizm.

W przypadku treningów warto odwiedzić dział trening dla początkujących: https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html. Bez treningów siłowych nie będziesz w stanie zmienić wyglądu swoich mięśni.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Noi wygraj iphona 6 na facebooku... Ludzie jak możecie w takie rzeczy wierzyć. Chyba jakby coś takiego istniało to by nikt nie ćwiczył tylko załozył jakiś pas i miał kaloryfer...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Jeżeli chodzi o pas z elektodami to większość tych co nie spróbowali piszą że nie działa ,a ja spróbowałem i mimo że mam bardzo silny brzuch to twierdzę że działa , warunek musi być ustawione maksymalny impuls a to już jest trochę nie przyjemne ale wtedy czuć skurcze mięśni i zakwasy na drugi dzień . Na mnie działa ,nie działa na tych co nie spróbowali lub żle używają wydaje mi się że 2 warunkiem musi być nie za duży stopień otłuszczenia choć tu trochę zgaduje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
Odnośnie drugiego warunku: nie jestem otłuszczony, szczerze mówiąc mam bardzo szybką przemianę i ledwo mieszczę się w normie BMI, jednak z samego brzucha chciałbym nieco zrzucić (niewiele, ale jednak)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja również zaświadczę, że to działa. Jakiś czas temu miałem prace siedzącą więc przez jakieś 6 godzin dziennie miałem ten pas na brzuch włączony.
I tak jak pisze MARECKIZAWADA musi być włączone na najwyższy program (największe skurcze) bo inaczej nie będzie takich efektów.

Ja po używaniu tego przez jakieś 2-3 miesiące ewidentnie straciłem w obwodzie, jak i optycznie brzuch lepiej wyglądał.
Używałem sprzętu firmy BODI-TEK więc "orginał" i ten na pewno mogę polecić


PzDr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
No leśniczy 6 godzin to trochę długo , ja 2 programy po 40 min zapuszczałem .6 godzin to troche wymęczyłeś mięśnie brzucha , mimo wszystko ja traktuje taki pas jak dodatek raz w tygodniu trenuje brzuch na drążku i ławeczce ,ale pas stymuluje mięśnie więc działa . może się sprawdzić u kogoś kto ma bóle kregosłupa i nie może robić standardowych ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy długo czy nie lecz żadnych negatywnych skutków nie odczuwałem. W pracy byłem 8 -10 godzin a pasa używałem 6 godzin, tak więc miałem przerwy w używaniu.
Najważniejsze, że pas działał i żadnej "kontuzji" się nie nabawiłem...



PzDr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Uwazajcie lepiej jak blisko to pas jest serca moj kuzyn miał jakiejs paplitacje czy cos przy nagminnym stosowaniu tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Takie zalecenie jest w instrukcji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27418
działa, proste - spina mięśnie impulsem = wykonały pracę = działa.
Mam ten z Mango i czasami zarzucę na brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak tak czytam tych ludzi co to piszą że to ściema i nie działa to normalnie ręce opadają.
Ja nie wiem czy oni wychodzą z założenia, że jak taki pas kupi i poużywa go, dajmy na to 2-3 miesiące to będzie miał 6-cio pak czy co

Tak czy owak jako uzupełnienie do treningu spisuje się rewelacyjnie.


PzDr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przetrenowanie a trening.

Następny temat

Jaki macie w tym momencie puls?

Wiecej