SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Styki po Winstrolu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2065
Kiedyś mialem kolesia który w srodku cyklu z użyciem winstrolu miał myśli samobójcze. Przerwał cykl i mu mineło. Nie pisał bym tu nic gdybym wczoraj wieczorem nie rozmaiwał z kolesiem z osiedla, który mi powiedział, że nasz wspólny znajomy poszedł na tany w sobote i chociarz wszyscy widzieli ze nic niepił bo był autem a mimo to coś go trafiło i rzucał szklankami po niewinnych imprezowiczach, ochrona go wyniosła...
Nie obracam sie w sterydowym towarzystwie i niemam okazji zapytac jak z
czachą po winku? Wiem ze po tesciach wzmaga sie agressor ale bez przesady, zeby tak??
Napiszcie o swoich doświadczeniach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
jeli ma hopla to napewno nie po winie(chyba,ze ma alergie i tak reaguje)wino(znam kilka przypadkow)raczej "wycisza"i powoduje nieco wieksze zapotrzebowanie na sen.Moze nie do wszystkiego sie pryznal(kox)lub ma zaburzenia emocjonalne,niekoniecznie zwiazane ze wspomaganiem sterami.Jak zauwazyles nie kazdy wariat ma za soba przeszlosc sterydowa,ba nawet ciezko wsrod wariatow spotkac jakiegos koxa.(ja nie spotkalem)

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Twoj koles jest po prostu glupi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i to maxymalnie..ja po winie mam super samopoczucie i jak napisal przedmowca wino moze "wyciszac"..

Nic co obce ,ludzkie mi nie jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2754
a może zajada metanabol?

bala

bala

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2065
Bardzo ciekawe wśród sterydowego towarzycha bez kitu słyszałem o dziwnym działaniu winstrolu ale że wycisza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16934
winstrol pod tym wzgledem kroluje....po tym to nawet ja mam szajbe, a potrafie sie normalnie opanowac....po tym sie miewa czasem taki szal, ze dopiero jak ochloniesz to myslisz sobie "kurde co ja robie"....

pij mleko będziesz wielki :)

pij mleko będziesz wielki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2065
Prosze prosze, mamy dwóch kolegów co uspokaja i jednego co zmienia, duzo napewno zalezy od charakteru i usposobienia.
Ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2065
Kijanka: True masz racje ten ziomal jest głupi jak stado grejfrutów pędzących przez plantację żarówek, ale to nie zmienia faktu, że po winie zamienia sie w d****a do sześcianu.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
leszczak,mam pytanie;otoz interesuje mnie czy stosowales wino solo,chodzi mi o zastrzyki,bo w tabsach roznie bywa,najczesciej jednak nie winstrol tylko inne tanie wynalazki,np.meta a ta jak wiemy dziala"pobudzajaco".Zdaje sobie sprawe,ze wszyscy bioracy sa przekonani o autentycznosci swojego koxu ale czy jest tak w istocie?Jesli miales wino w strzalach to zapewne nie stosowales go solo i problem tkwi w innym ze srodkow?
pozdr

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16934
wiem co mówię , to fakt, że bywało tak, że brałem coś razem z winem, ale brałem też samo wino w tabsach 5mg i po tym świrowałem, siła szła więc wnioskuję, że działało...
poza tym brałem wino najczęściej z Deca-Durabolinem a po nim nie ma takiego poziomu agresji...
a co do autentyczności mojego towaru to byłem 100% pewien bo sam go zza granicy przywiozłem

może to wasze winko było lewe...z opinii znajowych (są wśród nich też trójboiści) wiem, że po winstrolu się szaleje...nie chodzi o to, że bez powodu robisz dym, ale jak cię coś zdenerwuje to przez chwilę nie możesz nad sobą zapanować i robisz różne głupie rzeczy, dopiero jak się uspokoisz to myślisz czemu i po co to zrobiłeś...

a co do waszego wyciszenia to poczytajcie sobie w opisie winstrolu, że może wystąpić huśtawka nastroju, z tego wniosek, że u was nastrój huśta się w inną stronę .... dlatego wcale nie mówię, że nie macie racji, mówię tylko jak jest u mnie i części znajomych...

pij mleko będziesz wielki :)

pij mleko będziesz wielki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRYSZCZE!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

metka ....................i nic?????????????

Wiecej