sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

Studia dietetyka

Wysłana -
Witam jestem aktualnie na etape matur ale myślę już o kierunku na studia na wsz w Gdańsku dokładnie dietetyka .
Jest ktoś kto studiuje ten kierunek ? Co sprawia wam największą trudność , nie ukrywam że interesuje mnie to , a niestety z szkołą którą teraz skończyłem nie chce mieć nic związane ( Mechatronik ) .
Dodam że nie miałem takich przedmiotów jak biologia , chemia etc.
Myślicie że jest sens ?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jeśli się dostaniesz i kręci cie ta tematyka to sens jest.
Wysłana -
No dostać się dostane bo to prywatnie jest , gen
Mogę iść zaocznie lub dziennie ale poszedłbym dziennie żeby więcej wyciągnąć z wykładów , i interesuje mnie ten temat ale wiedzę mam małą , poza tym obawiam się że będzie dużo chemii , biologi etc , której nie miałem wgl, dlatego pytam .
Ogólnie w technikum bardzo się op******ał*m ale mechatronika wgl mnie nie kręciła .
Jak będą wyniki matur i zdam to chyba najprościej będzie jak podjadę na te studia i sam zapytam w ,, sekretarciacie ''
Wysłana -
Obczaj jakie przedmioty są na tym kierunku. Poczytaj zrób research. My ci nie odpowiemy za bardzo czy to studia dla ciebie czy nie
Wysłana -
Myślałem że ktoś z forum jest na takich szczerze i zda relacje :D
Wysłana -
Być może ktoś taki tu jeszcze trafi
Wysłana -
koniu chyba studiował w gdansku ale to na medycznycm raczej, co stwarza kłopoty to zależy od danej osoby, np u mnie na studiach niektórym sprawiało problemy większość przedmiotów a niektórzy nie mieli z tym żadnego problemu.
Wysłana -
Na prywatnych to dostaniesz test ABC i zaliczenie za przelew ,
Jak celujesz w GUMed to już tak kolorowo nie jest.
Co do przedmiotów, to trzeba zacząć od tego, że na studiach nie masz biologii i chemii jak w szkole, a konkretne zajęcia, także np to co przerabiałeś w szkole 2 godziny lekcyjne, tak na studiach przerabiasz semestr czy dwa.
Wysłana -
Ok dziękuje za odpowiedzi :)
Wysłana -
@Koniu151, można więcej o studiach na UM w Gdańsku? Atmosfera, faktyczne podejście uczelni itp. Słyszałem, że wymagania bardzo duże w porównaniu do tego co oferują . Kiedy kończyłeś?
Wysłana -
jak chcesz się nauczyć czegoś to oczywiście wymagania jakieś muszą być a nie każdego będą przepuszczali.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź