SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Studia dietetyka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam jestem aktualnie na etape matur ale myślę już o kierunku na studia na wsz w Gdańsku dokładnie dietetyka .
Jest ktoś kto studiuje ten kierunek ? Co sprawia wam największą trudność , nie ukrywam że interesuje mnie to , a niestety z szkołą którą teraz skończyłem nie chce mieć nic związane ( Mechatronik ) .
Dodam że nie miałem takich przedmiotów jak biologia , chemia etc.
Myślicie że jest sens ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Zdaje sobie z tego sprawę i nie o to mi chodziło . po prostu mam info, że na pokrewnej uczelni można dużo więcej ogarnąć niż na GUMedzie, gdzie mimo wszystko są zdecydowanie wyższe wymagania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Jeśli się dostaniesz i kręci cie ta tematyka to sens jest.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dostać się dostane bo to prywatnie jest , gen
Mogę iść zaocznie lub dziennie ale poszedłbym dziennie żeby więcej wyciągnąć z wykładów , i interesuje mnie ten temat ale wiedzę mam małą , poza tym obawiam się że będzie dużo chemii , biologi etc , której nie miałem wgl, dlatego pytam .
Ogólnie w technikum bardzo się op******ał*m ale mechatronika wgl mnie nie kręciła .
Jak będą wyniki matur i zdam to chyba najprościej będzie jak podjadę na te studia i sam zapytam w ,, sekretarciacie ''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Obczaj jakie przedmioty są na tym kierunku. Poczytaj zrób research. My ci nie odpowiemy za bardzo czy to studia dla ciebie czy nie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślałem że ktoś z forum jest na takich szczerze i zda relacje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Być może ktoś taki tu jeszcze trafi

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
koniu chyba studiował w gdansku ale to na medycznycm raczej, co stwarza kłopoty to zależy od danej osoby, np u mnie na studiach niektórym sprawiało problemy większość przedmiotów a niektórzy nie mieli z tym żadnego problemu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Na prywatnych to dostaniesz test ABC i zaliczenie za przelew ,
Jak celujesz w GUMed to już tak kolorowo nie jest.
Co do przedmiotów, to trzeba zacząć od tego, że na studiach nie masz biologii i chemii jak w szkole, a konkretne zajęcia, także np to co przerabiałeś w szkole 2 godziny lekcyjne, tak na studiach przerabiasz semestr czy dwa.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok dziękuje za odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
@Koniu151, można więcej o studiach na UM w Gdańsku? Atmosfera, faktyczne podejście uczelni itp. Słyszałem, że wymagania bardzo duże w porównaniu do tego co oferują . Kiedy kończyłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak chcesz się nauczyć czegoś to oczywiście wymagania jakieś muszą być a nie każdego będą przepuszczali.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca w sklepie

Następny temat

Zegarek klasyczny czy smartwatch

WHEY premium