SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strzelanie kosci

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnie pytanie. Od pewnego czasu zaczelo mi "strzelac" w kosciach. Wiecie o co chodzi? Troche to denerwujace. Podejrzerwam ze musze miec za malo witaminek. Kolagen Olimpu pomoze?

Podpisane
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...w jak najlepszym. A tak jako ciekawostka, po wypadku lekarz wpisal mi w rozpoznaniu "skrecenie stawu kolanowego" i dopisal w nawiasie "P", ze to niby prawa noga (a byla to akurat lewa). Dlaczego tak wpisal? Chyba mu sie cos pochrzanilo bo byl zdeczko nawalony. W kazdym badz razie po przewiezieniu do szpitala, inny juz lekarz przeczytal rozpoznanie, kazal mi zdjac gacie i oglada prawe kolano. Troche zglupialem, gdyz lewa noga byla tak opuchnieta i sina, ze slepy by sie pokapowal, ktore to kolano. Ale nic tam, mysle. Medyk maca i maca zdrowe kolano, by po wielkim namysle poinformowac mnie, ze bedzie potrzebna punkcja. Ja na to, ale to nie to kolano panie doktorze, a on O! przepraszam, faktycznie. Maca lewe i znow stwierdza, ze bedzie potrzebna punkcja. No, coz nauczylem sie w woju olewac kretnow, ale nie kosztem swojego zdrowia i powiedzialem, ze sie nie zgadzam na zabieg co potwierdzilem podpisem w karcie zdrowia. Tak bylo trzy razy (uparci byli, ale ja tez), poczym gdy sie lepiej poczulem, na wlasna odpowiedzialnosc poprosilem o wypisanie z GIChu (Garnizonowa Izba Chorych). Troche kustykalem (lekarze straszyli, ze zostane kaleka), ale po wyjsciu z GIChu mialem jeszcze miesiac zwolnienia od "ciezkich zajec ruchowych". Przez ten czas przeprowadzilem swoja wlasna rehabilitacje i dzis w ogole nie narzekam na kolanko. Jest jak nowe.
Ot, nasza wspaniala armia ze swymi "lekarzami".

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
Mi zawsze strzelało i cały czas strzela w kościach, szczególnie w stawie skokowym, ale to chyba częste zjawisko.
Najczęsciej objawia się to rano, później jest już spokój.

Pozrofka.

"Trening czyni mistrza"

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolagen Olimpu nie pomoze, gdyz nie jest to lek dorazny. Efekty stosowania kolagenu widac dopiero po paru miesiacach, a i to na pewno nie spowoduje, ze przestanie ci strzykac w kolanie. Jesli jest to objaw bardzo uciazliwy i czasem nawet przeszkadza ci w chodzeniu to musisz zglosic sie do chirurga - ortopedy, potrzebne tez bedzie przeswietlenie. Natomist jesli jest to chwilowe, to daj tylko odpoczac stawom.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5715
Sie nie przejmuj..mi strzelaja praktycznie wszystkie stawy, kolana to nawet nie mowie.

[ K r o o l i K ]
- Za kazda wielka fortuna, kryje sie zbrodnia -

[ K r o o l i K ]
- Za kazda wielka fortuna, kryje sie zbrodnia -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8741
właśnie też mam z tm problem. Kiedyś ktoś na forum twierdził że istanieje jakiś spacjalny (?) francusk lek na tą dolegliwość. Niestety nic mi bliżej nie wiadomo co to za specyfik. W zasadzie można olewać całą sprawę do momentu aż nie wystąpi ból z tym że jak pojawi się ból jest już za poźno :(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem podobny problem. Moj ortopeta zalecił mi zażywanie kolageny. Po około miesiącu "trzaski" w kościach ustąpiły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki...to moze zalozymy jakis zespol?:)

Podpisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ten francuski lek to Arthryl. Ten preparat zawiera Glukozaminę która przyspiesza regenerację chrząstek stawowych po kontuzjach lub w zmianach reumatycznych. Dostępny na receptę i niestety dosyć drogi. Na miesiąc zejdą dwa opakowania po ok 50 PLN.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8741
o ile się orientuje to arthryl jest włoski so chyba chodziło o inny lek. tak na marginesie : rozmawiałem kiedyś o tym strzelaniu z traumatologiem sportowym. powiedział że powodem strzelania jest pofalowana powierzchnia chrząstki i nic na to nie można poradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...albo zanik kaletki maziowej na skutek silego odwodnienia, urazu lub innych zaburzen.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Rzeczywiście ROTTAPHARM WŁOCHY. A francuski na bazie glukozaminy to nie znaju.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niesmaczzne odzywki

Następny temat

Co gdy kreatyna będzie otwarta przez kilka godz. ?

WHEY premium