SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strzelające stawy i drętwienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 862
Witam wszystkich serdecznie

Mam chęć powrócić na siłownię, znowu zacząć ćwiczyć, biegać itd, ale mam także pewne obawy co do tego, na ile mogę sobie pozwolić. Mianowicie chodzi o to, że:

- wstaję rano i przeciągam się, to strzela mi w barkach i kręgosłupie.
- schylę się, to strzela mi dolna część kręgosłupa.
- odchylę się, to strzela mi górna część kręgosłupa.
- chodzę wieczorem po domu, to jak kościotrup bo w stopach chyba wszystkie kostki mi strzelają.
- wezmę ręce do tyłu i złożę razem podnosząc do góry, w barkach strzela jak na wojnie.
- pokręcę głową, to też niefajnie strzela.
- w kolanach
mi strzela, zależy kiedy

Po tym strzelaniu czuję dane partie ciała nieco jakby zmęczone ale po jakimś czasie przechodzi. Do tego nogi. Mięśnie ud przy chodzeniu po kilkunastu minutach mam już zmęczone. Mogę iść swobodnie dalej ale mam uczucie jakby były po niezłym treningu.

Po za tym drętwienie. Wystarczy mi godzinka przy komputerze i już nie dość, że mnie tyłek boli to jeszcze nogi mam zdrętwiałe, jak wstanę to muszę postać z minutkę zanim "oddrętwieją" i ustanie po tym ból, dopiero wtedy mogę iść.


Można rzec, iż stara d... już jestem no ale mam jedynie 21 lat i takie coś w moim wieku to trochę niepokojące. Mój poprzedni staż to dwa lata, od mojej ostatniej wizyty na siłowni ze trzy już minęły...

Pozdrawiam
Nagara

Gdy ciało cierpi, dusza kwitnie...

http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=97779 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
To powiem tak ze jako tako problemow nie mam ze stawami , nic mnie nie boli tylko strzyka i wydaje mi sie ze to przez to ze robilem po 8 powt w seriach wiec teraz przenioslem sie na 15 :) . Glucosamine chcialbym brac po to ze wydaje mi sie ze moje stawy sa troche zmeczone i cza je wspomoc troche a nie naprawic . Chodzi o szybsza regeneracje no i unikniecie jakis problemow ze stawami w przyszlosci . Wydaje mi sie ze to bedzie w celu profilaktycznym wiec czy moge brac to glucosamine ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 862
Hmmm... Podobny temat ale dałem kilka zapytań, nie jedno, po za tym w tamtym nie ma jasnej odpowiedzi.

Dodam iż od roku mam takie problemy, wcześniej ich nie było.


EDIT: Linków nie dawajcie, forum przeglądałem, opcję "szukaj" także znam...

Zmieniony przez - _nagara_ w dniu 2007-05-10 23:55:14

Pozdrawiam
Nagara

Gdy ciało cierpi, dusza kwitnie...

http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=97779 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Idź do lekarza, te drętwienie i zmęczenie może być istotniejsze niż strzelanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 862
No chyba będę musiał, do roboty idę niedługo, od 1 czerwca do browaru (jak zadzwonią ) nie wiem co tam będę robił ale praca na trzy zmiany więc też trochę się wymęczy z początku organizm bo nieprzyzwyczajony. Z tym że do lekarza to będę musiał iść sportowego, a na to nie mam możliwości jak na razie...

Pozdrawiam
Nagara

Gdy ciało cierpi, dusza kwitnie...

http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=97779 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
kradam, a o czym moze swiadczyc to dretwienie, tzn czemu niby ma byc niepokojace?
Bo ja tez tak mam, z tym ze mnie do tego czasem np. sinieja stopy
Kiedys nawet doczytalam ze to sie ponoc jakos nazywa, i jedyne co mozna z tym robic, to chodzic w cieplych skarpetkach
No ale czasami to bywa denerwujace.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 862
Sposoby sprawdzane przez wiele osób już mam opatentowane... ZERO EFEKTÓW

Pozdrawiam
Nagara

Gdy ciało cierpi, dusza kwitnie...

http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=97779 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 862
[Odświeżam]

Pozdrawiam
Nagara

Gdy ciało cierpi, dusza kwitnie...

http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=97779 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
sorki za odswiezenie ale nie chcialo mi sie zakladac nowego :D
mam pytanie czy glucosamina z olimpu jest dobra ?? czy moge ja stosowac przez okres 4 a nie 2 miesiecy ?? jakie srodki oprocz witaminy c i oliwy z oliwek pomogly by mi w problemach ze stawami ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
W jakim sensie dobra? Tak możesz stosować dłużej. Może np kolagen. Ale może też warto zainteresować się głównym problemem i jego wyeliminowaniem niż posiłkować się w/w środkami które mogą maskować problem. Chyba, że mowa tutaj tylko i wyłącznie o profilaktyce przy zdrowych stawach, a pojęcie "jakie srodki oprocz witaminy c i oliwy z oliwek pomogly by mi w problemach ze stawami ??" jest pojęciem względnym.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
dobra w takim sensie czy dziala . Glowny problem juz wyeliminowalem byla to niska liczba powtorzen tzn 8 teraz robie po 15 i juz jest dobrze ale nadal mi szwankuje prawe kolano i prawy lokiec dlatego zainteresowalem sie glucosaminą .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z mięśniem ręki ! SOGI

Następny temat

Wstydliwy problem...

Wiecej