SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strzelające stawy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 634
witam
jakis czas temu zdarzyło sie ze przez 2 tygodnie pracowałem fizycznie po 12-14h, od tamtej pory strzelaja mi stawy, dzieje sie to przy codziennych czynnosciach, przeciaganiu sie itd. niby nic mnie nie boli ale takie strzelanie to pewnie nic dobrego, wczesniej nie miałem ze stawami problemów. Glukosamina pomoze na takie sterzelanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 149
hehehe fajnie ze sie uczycie. Ale to niezmienia fakty ze w wiekszosci przypadków tak jest a kto mi to powiedział hmmm... juz odpowiadam był to chirurg z centralnego osrodka medycyny sportowej w wawie ulica jak dobrze pamietam to wawelska 5. Wiesz ja moze niejstem studentem medycyny , ale niegdys bardzo duzo czytałem i uczyłem sie głownie o fizjologi , w koncu ksiazki sa dla wszytkich a to dlamnie bardzo interesujacy temat. hehe Faktem jest ze wiele zapomniałem ale cos jeszcze tam pamietam.

Racja silniejszego zawsze lepsza jest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
GLUKOZAMINA CHONDROITYNA I MSM
spróbuj moze coś da

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
polecam artrox
ale w proszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ale strzelanie stawow o niczym nie swiadczy... jeden z glupich mitow tak samo jak ten ze od strzelania palcami bedzie sie je mialo krzywe na starosc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 634
chodzi mi o to ze przed niewolnicza pracą:) nie miałem zadnego problemu ze stawami, a teraz kicha, strzelaja mi strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Mam bardzo podobny problem - po dosyc ciezkiej pracy za granica pojawilo sie u mnie strzelanie w stawach i uczucie "przesuwania" kosci w stawach.Jak na razie nic nie pomaga,a wrecz jest coraz gorzej.Czekam na wyniki badan i wtedy mam zamiar opisac swoj problem na forum.Lekarz twierdzi,ze to od przeciazenia i mozliwe,ze bedzie potrzeba dlugiego okresu czasu,aby sytuacja wrocila do normy.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 149
Tak własciwie to w 90% to nie jest strzelanie stawów lecz przyczepów miesniowych. A czy zniknie hmmm... to mało prawdopodobne znam to z własnego doswiadczenia. Jezeli jest to skutkiem krutkotrwałego przeciazenia to niemartwił bym sie zawiele ale profilaktycznie polecał bym stosowanie kolagenu + do tege ewentualnie mozna dodac tran.

Racja silniejszego zawsze lepsza jest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
więc mówisz że przyczepy strzelają ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
no ja tez jestem ciekaw jak przyczepy strzelaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
strzelają jak się zrywają ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alkohol i jego wplyw na nasienie...

Następny temat

Jakie są konsekwencje? (Skręcona kostka)

WHEY premium