SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Strzelające stawy

Wysłana -
Witam. Ćwiczę od kilku lat na siłowni. Od 2lat zmagam się z chrzeszczacym stawem barkowym z lewej strony. Przypuszczam, że winowajcą jest właśnie siłownia. Każda próba wyciśnięcia w górę hantli z większym ciężarem kończy się tym że prawa ręka daje radę a w lewej obręczy barkowej coś szczela aż słychać i boli i tak jakby ten bark mi przeskakiwał w inne miejsce co uniemożliwia wyciśnięcie ciężaru. I teraz doszedł kolejny kłopot. Od tygodnia biorę sustanon i chrzeszczacym stawy pojawiły się wszędzie w obu barkach kolanach itd czy to wina testosteronu czy tego że robię teraz treningi na dużych ciezarach. I jak sobie z tym poradzić? Podobno 4flex nic mi nieda. Nie chcę ćwiczyć na małych ciężarach
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Drugi temat został skasowany

Mursin
Każda próba wyciśnięcia w górę hantli z większym ciężarem kończy się tym że prawa ręka daje radę a w lewej obręczy barkowej coś szczela aż słychać i boli i tak jakby ten bark mi przeskakiwał w inne miejsce co uniemożliwia wyciśnięcie ciężaru.

ból i wpływ na funkcje , jest problem który trzeba skonsultować ze specjalistą lekarz otropeda, osteopata bądź fizjoterapeuta
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź