SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strzelające kostki, krzywy kręgosłup.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
WItam. Pierwszy problem dotyczy strzelających kostek, które potrafią dawać niezły koncert podczas wchodzenia po schodach czy biegania. Potrafię tak manewrować stopą w górę i w dół, że w momencie kiedy stopa ustawiona jest prostopadle do kości piszczelowej czuje, że coś mi tam przeskakuje i następuje ten trzask. Dodam, że sporo biegam, gram w piłkę i pływam. Nigdy nie miałem skręconej lub złamanej kostki, nie odczuwam również żadnych bólów. Co o tym sądzicie?
Drugie pytanie dotyczny mojego krzywego kręgosłupa. Mianowicie mam dość poważna kifoze w odcinku piersiowym. Kiedy stoję wyprostowany nie jest ona widoczna, jednak gdy się schylam na wierzch wychodzi garb i wygląda to bardzo nieestetycznie. Mam 21 lat, przypuszczam, że kostnienie tkanek dobiegło u mnie już do końca jednak, czy jest oprócz operacji jakaś szansa na zmniejszenie skrzywienia? Regularnie pływam, ćwiczę mięsnie brzucha i dolnego odcinka pleców, ponadto sporo się rozciągam aby usunąć przykurcze, których mam mnóstwo. Czy są to jedyne metody nie wymagające stołu operacyjnego? Z góry dziekuję za odpowiedzi i gratuluje dotarcia do końca postu.
Pozdro!

" What you do in life, echoes in eternity. "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Witam.Mam identyczny problem z kostkami jak ty.Jeszcze tydzien temu jak szedlem to byl trzask za trzaskiem.Teraz jest juz troche lepiej ale nadal mi strzelaja.Tez nie mam pojecia co to jest.

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
ciekawe co to moze byc..ale jesli strzela to chyba cos musi sie o siebie ocierac, czyli scieramy sobie kosci?? chyba pojde z tym do lekarza

" What you do in life, echoes in eternity. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
No ja chyba tez :)

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 541
Podobny problem do mojego z tym że mam skoliozę , a co za tym idzie dochodzą dysproporcje między lewą stroną ciała , a prawą.
jako korekcje to pływam i jako że robie FBW to na siłowni podciąganie i między seriami swobodny zwis. Czy wam na zmianę pogody skolioza/kifoza też daje w kość ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

smartlipo

Następny temat

Jak dbac o nerki.

Wiecej