SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strzal w żyłe-efekty??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 912
Witam. Mam takie pytanie, kluje kolegow, wiem ze nie mozna trafic w zyle. Ale nigdzie nie moglem znalesc odpowiedzi co sie stanie jesli ktos sam sobie zrobi strzala(na przyklad) i wpusci do zyly, jaka jest reakcja organizmu itd.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6263 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
Stosowanie dopingu, bez względu czy iniekcja jest poprawnie wykonana, czy też nie-niesie za sobą sporo skutków ubocznych, między innymi łysienie, spadek libido, czy problemy skórne, dlatego dobrze byłoby całkowicie ich unikać, a swoją sylwetkę kształtować poprzez odpowiednią dietę oraz trening.

Jeśli jednak ktoś zdecydował się na podanie sterydów domięśniowo, a iniekcja została niepoprawnie wykonana, w najlepszym wypadku pojawić się może wielki siniak i wysięk, albo reakcja alergiczna, natomiast, jeśli substancja została podana do żyły, nawet w małej ilości zagrażać to może naszemu zdrowiu, jak i życiu.

Należy bezzwłocznie udać się do lekarza, gdyż z tak mocnymi środkami, jakimi są sterydy, nie ma żartów. Skutków może być wiele od śpiączki, po zawał, zatrzymanie akcji serca, czy palpitacje, dlatego też albo całkowicie zrezygnujmy z zażywania dopingujących środków, albo przeprowadzajmy iniekcję pod okiem kogoś, kto potrafi ją wykonywać.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
śmierć ,jeśli chcesz zapobiec to jak sie wkłujesz to odciągnij troche tłoczek aby zobaczyć czy pojawi sie krew ,wtedy to zyła )

Polska...Wrocław...Śródmieście
Gdyby kuzka kwiecień plecień to by ślimak ch.uj ci w du.pe
--------------------------------------------------------
Moje FotoStory https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=108727 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie przesadzajmy. Niewielką ilość koksu może się dostać do żyły, i nie będzie z tego powodu żadnego dramatu.


_________________
---------------------
BASEATTACK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 860
Po wstrzyknięciu środka do żyły, moze byc bardzo źle a jedną z nich jest śmierć. Ale nieprzesadzajmy mogą być różne nastepstwa. W każdym bądź razie nic dobrego.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Kondish to jesli mowa o małej ilości to oki ,ale jakby jakiś d**** sobie więcej wstrzyknoł to moglobyyć nieprzyjemnie ,(znam takiego) ,hospitalizacje zaliczyl ,ladowal idiota 300 mg deci w żylaka ,nie wiem ile tego mu sie udało wstrzyknać ,ale ****a jak mozna być tak glupim

Polska...Wrocław...Śródmieście
Gdyby kuzka kwiecień plecień to by ślimak ch.uj ci w du.pe
--------------------------------------------------------
Moje FotoStory https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=108727 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 912
Jestem osiedlowym doktorem i wiem ze odciaga sie tloczek :) dzieki za odpowiedzi, macie po SOGU. DZIEKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4728
Przy ciężkich koksach ma się podobno około 30 minut na odwiedzenie lekarza, jeżeli się niezdąży to możliwa ciężka zapaść oraz nawet śmierć. Przy koksach lżejszych takich jak deca to hospitalizacja, ale zgon niepowinien nastąpić. Małe dawki niepowodują niczego szczególnego, co najwyżej podwyzszone tętno, zawroty głowy itp itd, ale przechodzą podobno dość szybko.

Rough Ruggin & Raw
1

Rough, Ruggin & Raw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
że niby chcecie sobie wstrzykiwać koks dożylnie
poraz kolejny poraziliście mnie do szczętu
ostatnim razem jak tu zaglądałem było źle, teraz jest gorzej...

NO PAIN NO GAME
3

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 912
SWETER wpadles tu cwaniaczyc? czy ktos chce tu wstrzykiwac koks dozylnie, jest gdzies napisane, ciekawilo mnie co sie stanie bo nigdzie nie moglem znalesc wiadomosci na ten temat wiec nia gadaj mi tu glupot ze ktos chce se w zyle walic tylko czytaj uwaznie, mozy ty jestes tak niekompetentny zeby walic w zyle bo my tu wszyscy nie i nie o tym byl ten post.
T-SHAR dzieki za odpowiedz. sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Hehehe...sweter wez czytaj dokladnie :) ja tutaj sobie przegladam ten dzial dla zaspokojenia wiedzy a ty cos chyba jakos dziwnie interpretujesz to co tutaj czytasz :) czlowiek sie zapytal co by sie stalo gdyby ( przypadkiem ) wkol sie w zyle i wstrzyknal kox ;) a nie ze w zyle se bedzie dawal ;) moze odrazu pod naple***a se bedzie wstrzykiwal ome tak jak here se wstrzykuja kolesie co nie maja juz gdzie sie nakloowac ? eh./

Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 912
Hehe racja zyz. Tak to jest jak sie czyta ''na szybkiego'' zreszta ja nawet nie mowilem ze sie bede klol, robie strzaly kolego, oczywiscie zawsze caly osprzet jest sprawdzony i sprawdzam czy nie wklulem w zyle, niewidzialem na forum zeby kots napsial co sie stanie juz jesli ktos sobie da w zyle, przezornosci nigdy za wiele. pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Ciśnienie

WHEY premium