SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strydy na wytrzymałość

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13343
Znacie jakies koksy na wytrzymałość??

Sterydy to ciemna strona mocy:łatwa,szyba,prosta
Żyć z Bogiem,umierać z honorem
BÓG HONOR OJCZYZNA
Balcerowicz Musi Odejść
Nie Chce Ale Musze

SFD FIGHT CLUB
Sterydy to ciemna strona mocy:łatwa,szybka,prosta
Żyć z Bogiem,umierać z honorem
Miłość to cierpienie
Cierpienie jest matką sukcesu i szczęścia.Nigdy nie zniszczycie prawdy.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 610 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10639
W samochodzie Gabrieli Szabo znaloeziono lek Actovegin (ekstrakt krwi cieląt-poważnie) Jego używanie jest zabronione ale na razi jest niewykrywalny , stosuje się go również do ukrywania dopingu EPO lub krwią (za Rzzeczpospolitą)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
winstrol jest bardzo dobry i podnosi mocno siłe a tak na marginesie to większość sterydów poprawia wytrzymałość organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie mnie wyśmiejecie ale...
gdzieś kiedyś (nie pamiętam jak) uslyszałam sporzywanie cukru (takie go zwykłego) daje siłe , trzeba go rozpuszczać w wodzie. nNo to sobie piłem takie ze 4 szklanki dziennie (potem to już nie mogłem ) i wydaje mi się że po ok 2-3 dniach moje mięśnie stały się b. twarde .Oczywiście przestałem to pic ,bo mi sie na hafty zbierało no i mięśnie stały się jak dawniej .Nie pamiętam juz czy czułem jakiś przyrost sił , no a Tobie pewnie chodzi o długotrwały efekt .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
hamak a czy siła ci tez podskoczyła przez te 3-4 dni?? jak tak to spróbuje



PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry że tak póżno odpisuje.Więc wydaje mi się żę siła i wytrzymałośc czasowa(długo biegniesz a i tak masz siłę) mi nieco podskoczyły ,tylko brzuch dokuczał bo już nie mogłem tego więcej pić , a to trzeba w ****u. I właśnie chciałem Ci lepiej odpowiedzieć więc sobie piłem już 2 dni i pojechałem z ojcem takie drewna ładować i wydaje mi się że leciutko szło(a to były naprawde duże drągi )i się wtedy przeziębiłem (chyba spoicenie i wiatr )i się tak wk***iłem ,ale to już nie na temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
co do twardosci miesni to nabiles je glikogenem po prostu:)


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl

MODERATOR TEŻ CZŁOWIEK

"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
"To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2754
a ja piłem w czasie treningu glukoze z kropluwki i też wytrzymałość była ponoć ona się w chłania w organizm w 60sekund

bala

bala

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Jak by nie bylo glukoza jest cukrem prostym ktory wchlania sie momentalinie, jego wchlanianie zaczyna sie juz w jamie ustnej.


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl

MODERATOR TEŻ CZŁOWIEK

"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
"To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
niektórzy zawodnicy kadry narodowej w judo stosują kroplówki z glukozy przed startami, szczególnie po zbijaniu wagi

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor należy dbać wśród przyjaciół

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
a środkiem dopingującym podnoszącym wydolność jest np. EPO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor należy dbać wśród przyjaciół

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślałem że w jamie ustnej to się tylko rozkładają w ślinie wielocukry na krótsze łańcuchu . Chodzi Ci o wchłanianie przez skórę w jamie ust.(podniebienie itp.) .To mam pytanie czy dobrze myślę: szybciej uzupełnie energię np ssając jakieś landrynki(cokolwiek co ma dużo cukru), to trwa ze 2, 3 min ,niż jedząc makaron. Chdzi mi tu o zastosowanie np na zawodach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol PO ILE??

Następny temat

co jest dla bokserów???

WHEY premium