sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

Stronger Runner - Dzienniki Treningowy

Wysłana -
Ale z tego co czytałem to dość prawidłowa reakcja na zmianę sposobu stawiania stopy ale łydki bolą okropnie
Wysłana -
rion10
Ale z tego co czytałem to dość prawidłowa reakcja na zmianę sposobu stawiania stopy ale łydki bolą okropnie

Generalnie jest zmiana obciążenia organizmu, amortyzują Twoje mięśnie, łydki + czwórki + dwugłowe, a nie kostki, kolana i biodra. Najłatwiej przywyczaić łydki skacząc na skakance
Wysłana -
27/6/2017

1. Rozgrzewka
3 rundy
2 TGU
1 skin the cat

4’ drabinki koordynacyjne rece

2. Siła
Bottom up KB press
10*14kg (5 na rękę)
10*16kg (5 na rękę)
2*20kg (1 na rękę)
Overhead KB Press
2*14*24kg (7 na rękę)
14*28kg (7 na rękę)

Co serię 4 weighted chin ups +16kg

Max attempt on handstand
35 sek

3. Kondycja
20’ EMOM
15’’ Max effort work on Airdyne/Rower/SkiErg
45’’ Oddychanie nosem

Komentarz:
Dzisiaj wybitne zwłoki były ze mnie, wyciskanie poszło lekko, powinienem próbować na 28kg i 32kg na ostatniej serii, ale zmęczenie wzięło górę. Na kondycji wymuszenie oddechu nosem i wzmocnienie przepony. Na airbike trzymałem 900Watów, na wioslarzu 500m <1:30, a na narciarzu po prostu zap*****lałem

Pozdro
Wysłana -
No na początek jest dziwnie bo faktycznie zmienia się trochę mechanika biegu. Ale myślę, że z czasem będzie lepiej

Dobry trening mistrzu Yoda
Wysłana -
rion10
No na początek jest dziwnie bo faktycznie zmienia się trochę mechanika biegu. Ale myślę, że z czasem będzie lepiej

Dobry trening mistrzu Yoda

Z czasem bieganie takie bedzie naturalne i powrot "na piete" bedzie nienaturalny.
Dzisiaj interwaly na.maszynach, bo wieczorem sprinty...

Wysłana -
Wysłana -
27/6/2017
Wieczorna sesja

1km rozbiegania

5 rund
400m bieg
2 minuty przerwy

1km schłodzenia

Komentarz:
Nogi ciężkie po weekendzie i po wczorajszym dniu, ale zebraliśmy się z narzeczoną i poszliśmy biegać. Palczaki dały radę nawet w deszczu, który złapał nas na 2 sprinty przed końcem. Bieg w granicach 1:40 ze względu na ogólne zmęczenie. Jutro się wyśpię, dzisiaj jeszcze podjem i będzie git
Pozdro

Zmieniony przez - FighterX w dniu 2017-06-27 18:37:19
Strona 202 z 202
Dodaj odpowiedź