SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strong Man Trzcianka 2003

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10 maja w Trzciance odbyły się zawody siłaczy z Wielkopolski. Startowali
Grzegorz Peksa z Piły
Marcin Ludwiczak z Wałcza
Andrzej Pabich z Piły
Tomasz Perek z Gniezna (Spartakus Gniezno)
Przemek Budziszewski z Gniezna (Spartakus Gniezno)
Artur Walczak z Gniezna (Spartakus Gniezno)
Już niedługo zdjęcia

chrupi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4239
a bylam patrzalam ... stronka dobrze sie prezentuje tylko shkoda ze jeshcze w budowie .. ale galeria niezla

dzieki za profil

pozdrawiam

przeprasham ... czy tu bija?????
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=84398  <=== ja na stronach 1 i 3 maz na stronach 11 i 12 .. pozdro

Czlonkini Mafii Strong Man

luźna łyda
http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=84398  <=== ja na stronach 1 i 3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 899 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6843
ale to chyba nie oficjalne zawody bo same leszcze startowaly, ale dajj zdjecia byle szybko to zobaczymy co tam robili.

If you are a feyenoord fan, surrender or you die


Jezeli ten tekst ci pomogl albo ci sie spodobal kliknij na tekst w prawym dolnym rogu "czytelnik dzialu".

Założyciel mafii Strong Man i zastęca szewa mafii

--- If you are a feyenoord fan, surrender or you die -- AJAX AMSTERDAM NA ZAWSZE ---
------ Założyciel mafii Strong Man i zastęca szefa mafii ------
[][]----[][] STRONG MAN [][]----[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz rację, były to nieoficjalne zawody. Leszcze nie leszcze ale swoje dżwigali!

chrupi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chruptak a jakie były wyniki końcowe i jakie były konkurencje?
Napisz też parę słów co tam słychać w waszej federacji Strong Man Spartakus czy jakoś tam? Interesuje mnie, kto u was startuje i jakie zawody będą organizowane w najbliższym czasie?

to be, k****, or not to be?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety ja nie jestem (jeszcze)zawodnikiem Spartakus Gniezno, z tego względu że chłopaki mnie chodzą w mojej wadze! ale ogólnie Spartakus Gniezno razem z trenerem (Darkiem) to dobrze zorganizowa grupa1 Mam taką nadzieję iż któryś z chłopaków zabłśnie kiedyś poważną karierą! My Wielkopolanie damy sobie zawsze radę!

chrup, chrup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Krajobraz przed Bitwą! Trzcianka 10 maj 2003

chrup, chrup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


od lewej:Peksa,Walczak,Ludwiczak,Perek,Pabich,Budziszewski

chrup, chrup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


I konkurencja Spacer Farmera (2x120kg)Grzegorz Peksa na czas

chrup, chrup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Tomek radzi sobie całkiem nieżle!!!

chrup, chrup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Darek, nasz sedzia sprawdza czy aby chłopaki się nie przedżwigają!

chrup, chrup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Przemek...........

chrup, chrup
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprawdzian siły

Następny temat

Zaowdy w Ciechanowie

WHEY premium