SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strong Man Dziś w tvn

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
16:50 Strong Man - Siłacze
relacja z zawodów .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
Dzieki bo bym zapomnial!!!SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
mi mendy odcili kablowe pozostawiajac mnie z 1,2,3,polonia i niepokalanow
bede musial jeszcze raz bulić za to samo bo ktos inny to teraz konserwuje i zarzadza - zdziercy przeciez tvn i polsat sa wazniejsze niz jakas tvp 1 2


Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
1 - miejsce Pudzian , 2 - Dymek 3 - Nowotniak (mila niespodzianka) 4 - Kuras(porazka) ... DYmek mial wielke szanse na zwyciestwo niestey zabraklo chyba wiary ... sam nie wiem co o tym sadzic ... ehh znoff tan Pudzian ...

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
Hihi Ja bartdzo lubie Pytona i kazdy jego sukces mnie cieszy Nowotniak sie postaral-rekord Polski to jest cos!!! Fajnie ze te zawody nie bylu jednostronnei wywolaly we mnie duze emocje!!!Smuci mnie jedynie slaby wystep Kurasia,Pyton tez mial problemy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem pudzianowski powinien przegrac dymek teraz naprawde sie strał był remins 29-29. A nowotniak jak dał czadu w ostatnie konkurencji podajrze 1,40s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1,30 min. Nowotniak, świetny wynik. A Dymek mówił, że opaske na lewym nadgarstku miał źle zawiązaną i widać to było zresztą jak wypadł mu wkońcu uchwyt. Może Metrowiec coś powie bo to już 2 raz taki pech Jarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a przy cigniecia sani jak pudzianowski sie wkuriwł z takim słaym wynikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakoś coraz bardziej trace sympatię do Pudziana, nie umie on przegrywać i w trudnych chwilach puszczają mu nerwy nie umie się skupić. Ale Nowotniak jest the best. Fajne minki robił bując rekord.



Zmieniony przez - jery22 w dniu 2002-09-22 09:02:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Widząc, jak popierdziela liną aż mu piana się z ryja toczyła albo spacerek 85 metrowy to mnie dosłownie zachwycik złapał. Adnośnie czy umię czy nie umię przegrywać to raczej mało rozumiesz DYMEK raczej jest jego przyjacielem a nie przeciwnikiem a zresztą wypowiadali się już o traktowaniu zawodów w Polsce poprostu ZABAWA oni już raczej się w Mistrzów próbuja pobawić. Też sądze, że już czas by w Polsce dali sobie spokój ze startami i pełną parą wziąść się za World Champion's !!!

p1kso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wg mnie tez powinni sie jakos bardziej lapac na swiat bo w polsce sie marnuja a trzeba przyznac ze sa za***isci...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Finały MŚ siłaczy: Pudzianowski liderem!

Następny temat

Mam kumpla....

WHEY premium