SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Street workout_ Mma

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10
Cześć ! Chciałbym żebyście mi pomogli ułożyć 3 dniowy trening (Street workout ),. 3 miesiące temu ćwiczyłem przez jakiś rok na siłowni odżywki ( kreatyna , białko , witaminy ) , ważyłem wtedy 86 kg , teraz miałem lekką przerwe wakacyjną nie trzymałem się wogóle diety nic nie ćwiczyłem waga wacha się teraz 75-77 kg .Trudno mi powiedzieć jakim typem człowieka jestem (ektomorfik,mezomorfik i td) ale raczej z reguły progres przychodził mi na siłowni w moment . Wzrost -175 cm. Na drążku podciągne sie szeroko, wąsko około 12 razy . Dipy, ciężko powiedziec okolo 24 może max jak byłem w ,,FORMIE ,, . We wtorki i czwartki mam trening mma z reguły półtoragodzinny . Chodzi mi głównie o kolejność ćwiczeń jakie mam wykonywać w jakie dni . Rozgrzewka oczywiście będzie solidnie wykonywana przed treningiem . Nurtuje mnie najbardziej pytanie czy nie mogę ćwiczyć sposobem do upadłego w sensie każda seria na max bardzo lubię ten sposób treningu XD . Bardzo proszę o pomoc jestem otwarty na różne inne ćwiczenia , obiekcje i td . Ćwiczenia które wybrałem to :
-Podciąganie na drążku szeroko do klatki
-Podciąganie na drążku szeroko do pleców
-Mostki/Pompki na mostku
-Dipy
-Zwis na drążku
-Podciąganie wąskie nachwyt podchwyt
-Pistolety
-Pompki przy ścianie na stojąco
-Krzesełko
-Pompki na barki ( nogi stoją ręce na podłodze jak najbliżej stóp )
-Deska
-Różne pompki (diamentowe , szerokie wąskie )
Ćwiczeń na brzuch oprócz jakichś krzesełek na drążku to nie znam za bardzo więc bym prosił o pomoc tutaj i ewentualnie możecie mi dołożyć parę ćwiczeń do treningu i rozłożyć mi je na dni .
Dieta:
Śniadanie:
-Płatki owsiane 60 gram
-Jajko kurze smażone na maśle 2x
-Pół litra mleka
II Śniadanie:
-ryż 100 gram
-KUJCIAK 150 gram
Obiad: ( Z reguły na obiad ide do babci a tam co fabryka da ale załóżmy tak )
-Ziemniaki ( ze 300 gram ???? porcja taka solidna )
-Jakieś mięso schabowy czy cóś
-Sałatka
-Przedtreningowy
-100 g ryżu
-150 g KUJCIAKA
Po treningu:
-serek wiejski 200 gram
-banan
Kolacja:
-Chleb pelnoziarnisty 4 kromki
-ser twarogowy chudy 100 gram
- wędlina gotowany kurczak 60 gram ??
Suplementacja sporadyczna: Witaminy i mineraly co drugi dzien Olimpa, BCAA jak będę czuł się przemęczony , Szejk białkowy jak nie dam rady zjeść czegoś , Zastanawiam się tylko nad suplementacją kreatyną i w jakich dawkach czy wgle jest sens .
Obwody gdy ćwiczyłem na siłowni:
Biceps :41
Klatka:117
Udo-61
Obwody teraz :
Biceps-34-35
klatka - 109
udo-55
Uprzedzam te spadki nie są spowodowane braniem sterydów bo nigdy ich nie brałem tylko brakiem diety , alkoholem i brakiem ćwiczeń , i moją dziwną genetyką XD.
Pozdrawiam ! :)


Zmieniony przez - Sektorzyna w dniu 2017-10-13 11:03:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Ło Panie, to raczej nie ten dział. Tutaj zajmujemy się treningiem siłowym, kulturystycznym.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PH3 i rozciąganie

Następny temat

Problem z rozbudową ramienia .

WHEY premium