SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Street Workout a ektomorfik.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 177
Witam wszystkich. Mam 15 lat 172cm wzrostu, 58 kg wagi i chciałbym do końca wakacji dobić kilka kg (plan 65 kg).. Problem w tym, że moim celem jest osiągnięcie tego za pomocą typowego placu zabaw. Jaką stosować dietę i jaki trening robić? Ćwiczyć codziennie inne partie czy wszystko na raz? Na drążku podciągne się 6 razy i rekord to 40 pompek. Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1923
dział junior i odżywianie...
jeszcze trochę i 10 latkowie będą walić drzwiami z pytaniami.
na samym workout-ie będzie ciężko budować masę, mimo diety

NO PAIN, NO GAIN ! . . . . . . . . . . . pomogłem... klik SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Zajrzyj także do działu treningu w domowych warunkach, jak masz drążek (trzepak) to to jest już połowa sukcesu. A jakbyś miał poręcze, to już w ogóle...

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 177
Sory za zły dział :P Mam poręcze więc pompki moge robić, drążek tez jest. Mówisz, że na sw dużo nie urosne, ale ja nie chce dużo.. tylko kilka kilo, więc to chyba jest osiągalne przy diecie. Jest tutaj ktoś, kto uprawia ten piękny sport? Pozdrówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 223
Powiem Ci wprost zbudowanie 7 kg mięśni (bo nie sądze żebyś chciał zalać się fatem) zajmie Ci dłużej niż trenując normalnie z ciężarami aczkolwiek jest to możliwe i zależy tylko od Ciebie jednakże jesteś jeszcze bardo młody i dobrze robisz że chcesz zacząć od treningu na drążkach. Na Twoim miejscu specjalnie dietka bym się jeszcze nie przejmował najpierw zacznij regularnie ćwiczyć i po jakimś czasie jeśli Ci się spodoba i będziesz systematycznie ćwiczył to układaj sobie diete ja polecam tą stronkę http://www.myfitnesspal.com/ i nie licz na niewiadomo jakie efekty bo budowanie sylwetki zajmuje sporo czasu . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 177
Dzięki za odpowiedź suchy :] Czyli przytycie i nabranie siły mogę sobie wybić z głowy po takim czymś ;/ Pewien pan mi mówił, że jak zaczyna się trenować siłowo to nawet bez diety się przytyje te pierwsze chwile, dopiero potem jest trudniej, prawda? Troche fatu nie zaszkodzi, szczególnie szczupłemu mi :D Pozdrówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 223
co Ty jasne że na tym troche mięska Ci wpadnie i to prawda że na początku bez(odpowiednio zbilansowanej) diety też idzie dlatego właśnie Ci napisałem że na początku skup się na treningu. Pozatym da się zbudować fajną sylwetke na drążkach tylko to poprostu trwa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 177
Dzięki za pomoc.. Właśnie chciałbym mieć taką budowę ciała jak Bar Brothers, albo Haniball. A jak z progresem na takim drążku? Zwiększać sobie powtórzenia czy może zakupić ten pas co sie wkłada talerze. Zamierzam chodzić pon, śr, pt i ćwiczyć wszystkie partie na jednym treningu. Dobry plan czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 223
no to jeśli bd systematycznie ćwiczył i również dlatego że jesteś ekto to taka budowa ciala jest jaknajbardziej realna. na początek zacznij delikatnie bo bd mial pewnie spore zakwasy i nie zapominaj o rozgrzewce mozesz sobie zakupic pas ale moim zdaniem równie wygodne by było wkładanie obciążenia do plecaka . myślę że mogłbyś ćwiczyc spokojnie 3x w tygodniu z własnym ciałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 177
A po ilu miesiącach/tygodniach wskoczyć na dietę? I jaka to ma być dieta, typowo masowa czy na rzeźbę? Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 223
im szybciej tym lepiej dajmy na to że jak poćwiczysz już te 3 miesiące spodoba Ci się to możesz zacząć z dietą no a skoro jesteś ekto to napewno nie na rzeźbe ... dieta typowo masowa. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szalejący pulsometr

Następny temat

dobry plan ? plan na mase i sile :)

Wiecej