SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Straszny ból pleców - coś poważnego?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11182

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1311


Plecy rozbolały mnie po tym, gdy zrobiłem po raz pierwszy trening w domu- pompki, podciąganie. Cwicze już rok na siłowni i nigdy nie zdarzyło mi się nic takiego, nie miałem problemów z bólem pleców.
Niestety, dzień po tym treningu udałem się na siłownię i po odpowiednim treningu zaczęło się na poważnie;/

Ból jest silny, najmocniejszy gdy próbuję sciągnąc łopatki. Ale w zasadzie wszelkie ruchy kręgosłupa wywołują ból.
Czy to może byc coś z kręgosłupem czy tylko jakieś naciągnięcie mięśnia spowodowane ściąganiem łopatek?

Praca, praca, praca...
może z tego będzie masa...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Może być naciągniecie. Smarować czymś delikatnie, wypróbować może jakiś rozgrzewacz, nie podrażniać. Jak nie przejdzie to do specjalisty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2905
możliwe że naderwałeś coś bo mialem to samo chodziłem powyginany, albo jakies zapalenie jak za duzo podciagales sie

ps. ale masz brzydki tatoo ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 339
Widzę, że nie jestem sam...od jakiś 2 mies mam taki sam ból...podobny do bólu jak kogoś przewieje! Mój znajomy twierdzi, że naderwałem sobie przyczep m.persiowego mniejszego (to ten niewidoczny pod m. piersowym wiekszym a jego przyczep znajduje sie w łopatce a mianowicie na wyrostku kruczym) Jak narazie odpuszczam trening siłowyna jakies dwa tygodnie. Jeżęli ktoś wie coś wiecej na ten temat i zna jakies dobre metody na wyleczenie to proszę o pomoc!!
pozdrawiam

LIGHT WEIGHT...BABY!! YEAH!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
Siemka. Mie jak w tym miejscu bolało. Byłam u ortopedy dał skierowanie na RTG. A w nim wyszło że mam chorobe Scheuermana, skolioze i jakieś gózki. Więc najlepiej skonsultuj sie z lekażem rodzinnym lub specjalistą np. ortopedą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74
Miałem ten sam problem. Ból mijał, a po jakimś czasie znów łapał, przeczytałem gdzieś, że na ten ból pomagają klasyczne pompki lub rozpychanie we framudze drzwi. Mi pomagają te ćwiczenia momentalnie ;P Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak wzmocnic kostki??

Następny temat

sińce pod oczami - mężczyzna

WHEY premium