SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stopnie w SFD

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez MaTEO z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcę zrobić algorytm, który liczy zaawansowanie danego użytkownika na podstawie wysłanych postów, przeczytanych postów i otrzymanych głosów.

Algorytm będzie wyglądał m/w tak:
StopienZaawansowania = [sog+(lwa/100)+(lpa/500)]/3

Potrzebuję tylko pomysłu na stopnie.
Typu: Mały paker, średni paker itd...

Proszę jedynie o poważne wypowiedzi.

Mateusz Pazdan
Administrator
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Mateo napisales ze z jedna gwiazdka odpowiedzi sa kontrowersyjne ale sam zobacz ze moderatorzy tez maja po 1 )
oczywiscie sa wyjatki ale warto by sie przygladnac...

Fire
Moderator
"ubi lex, ibi poena"

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
e ja tam wole byc generalem )
a tak na powarznie to moze wymyslmy cos nie zwiazanego z pakerami tylko cos z jajem qrde chwilowo nie mam pomyslu...

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
konkretnego pomysłu ni mam w tej chwili oczywiście :), ale pomysł wydaje się extra

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
w sumie czy ja wiem czy to dobry pomysl sa moderatorzy posiadajacy dosc duza wiece tak samo userzy a nie maja wyslanych po 2000 art. i przeczytanych po 10000 pozatym to nie sztuka nawalic sobie postow na wysylaniu lasek czy samochodow(to ja) !!!

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to prawda

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ee tam, pomysł jest git, tylko dzielić lwa i lpa przez 100, a nie jedno przez 500 i będzie po problemie z liczbą wysłanych artów...to tak jakby lwa było ważniejsze niż lpa, a czasem tak nie jest...

among the blind a one-eyed man is king
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry ze nie na temat ale myslalem, zeby zrobic licznik w profilu - ile razy byl ogladany przez innych. Co wy na to?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zobaczymy. Mogą być hantle i sztangi?

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hantle i sztangi.. czemu nie?!

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja myślę, że ok. Tylko z 5 wielkości nie trzy...I może by tak nie wszystkie na raz ...

among the blind a one-eyed man is king
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
sztanga i na niej dokladane talerze o roznej wielkosci

pozdrofka
Lukx
http://lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przebudowa forum?

Następny temat

Obcinamy niestendardowe znaki w pseudonimach!

WHEY premium