SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stojaki łączone MS-S007 - równowaga...

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 141
Witam!



Wczoraj, po długim wyczekiwaniu, wreszcie zjawił się mój zamówiony sprzęt za prawie 3000zł. Jako, że było późno, udało mi się złożyć póki co tylko stojaki łączone MS-S007 i już mam pewne zastrzeżenia co do tego sprzętu... Otóż stojaki nie łapią równowagi i nie są to byle jakie chwiejności. Ma ktoś z Was te stojaki ? U Was też to tak wygląda?

U mnie jest tak, że w momencie gdy dwie przednie nogi i tylnia prawa są na ziemi to lewa tylna jest w powietrzu, jeśli tylnie nogi i przednia lewa przylegają do ziemi to przednia prawa jest w powietrzu. Podsumowując, zawsze lewa tylna albo prawa przednia jest w powietrzu...



Mam tylko nadzieję, że z pozostałymi ławkami nie będzie już takich problemów bo pod te stojaki teraz będę musiał chyba coś podłożyć.

Nie ukrywam, że się rozczarowałem bo mógłbym taką siłownię poskładać za conajmniej połowę taniej, jednak zależało mi głównie właśnie na jakości sprzętu, a z opinii wyczytanych w necie wynikało, że MARBO jest jednym z najlepszych polskich fachowców jeśli chodzi o tego typu sprzęt.

Upewniałem się też u konsultanta MARBO przed zamówieniem co do tych stojaków - twierdził, że są to jedne z najbardziej solidnych stojaków, które równowagę łapią w stu procentach.



Pozdrawiam!


Zmieniony przez - michael2318 w dniu 2013-12-07 08:58:56

Zmieniony przez - michael2318 w dniu 2013-12-07 09:00:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 409 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9189
ja mam MS -S006 i jest podobnie , z tym ze całe nogi nie sa w powietrzu tylko pół nogi
w dwóch asekuracjach tak jest (za duży kąt wygiecia dostawek)
i w dwóch nogach samych stojaków to samo
stabilne sa ale troche mnie wkurza ta niedokładność ,
w poniedziałek dojechała hak maszyna z Marbo i to samo mają dwie nogi, na podłodze spoczywa tylko po pół nogi :)
uszy do mocowania nóg po prostu sa nie dokładnie przyspawane
zrobię zdjęcie i wstawie , ale za jakieś 1,5 h bo mam wyjazd teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Panowie,

Spróbujcie jeszcze raz skręcić sprzęt. Rozkręćcie całość, postawcie całą konstrukcję, a śruby i nakrętki dokręćcie tylko palcami.

Później skręcajcie każdą ze śrub po jednym obrocie, aby nie ściągnęło konstrukcji.

Dajcie znać czy pomogło.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie o ławce Marbo MP-L002 oraz stojakach MP-S005

Następny temat

Zestaw do ćwiczeń 29+S – Porażka, Fuszerka, Żałosna firma.

WHEY premium