SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stojak na worek bokserski

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
Witam.
Chciałem się zapytać o opinie przed planowanym zakupem. Jak wygląda sprawa stabilności takich stojaków. Czy ogólnie warto zainwestować. Wynajmuje mieszkanie więc nie mogę dziurawić ścian :)
Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Daruj sobie, normalnego worka, przy normalnym treningu to nie utrzyma, do tego te nóżki uniemożliwią jakąkolwiek prace nóg, zejścia itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Jak worek będzie ważył więcej niż 100 kg to sama masa wystarczy na jego ustabilizowanie. Ale cokolwiek co bedzie się ruszało na takim stojaku po prostu się przewróci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
No nic chyba lepiej sobie to odpuścić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam dziurawiłem ściany w wynajmowanych mieszkaniach. Potem dziurę zalepiasz gipsem, pokój malujesz na biało i jeszcze lepiej wygląda. Stojak faktycznie nic nie wart.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

artykul body-factory

Następny temat

Utwardzanie!

WHEY premium