SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Stożek rotatorów, Solcoseryl , Blokada.

Wysłana -
Witam od jakiegoś czasu mam problem z stożkiem rotatorów objawia sie bólem w barkach. Szczególnie przy ruchach odwodzenia ramion i wyciskaniach.Ból jak narazie nie wyklucza mnie z treningów ale jest uciążliwy w ćwiczeniu jak i w życiu codziennym. Kilka wizyt u fizjoterapeuty zaliczone. (pomogło ale nie wiele) Moje pytanie dotyczy Solcoserylu lub zastrzyków tzw Blokad czy zastosowanie jednego bądź drugiego da jakiś efekt Jeśli chodzi o kontuzję stożka? Czy lepiej udać się do lekarza na usg i dalej do specjalisty ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Robisz porządną dynamiczną rozgrzewkę przed ćwiczeniami? Niby pierdoła, a mi mega pomogła. Stożki rotatorów też można rozgrzewać.

Zmieniony przez - xorton w dniu 7/1/2018 8:44:52 PM
Wysłana -
Robię konkretna rozgrzewkę, do tego rozgrzewam rotatory, używam rolki i piłeczki do rolowania. Wykonuję cwiczenia które polecił mi fizjo. Moja rozgrzewka przed treningiem trwa zawsze około 15-20 minut
Wysłana -
amaboys
da jakiś efekt Jeśli chodzi o kontuzję stożka?

jak zostało zdiagnozowane że problem dotyczy stożka rotatorów i czego dokładnie (który mięsień jaki uraz ?)
od kiedy występują dolegliwości ?
Wysłana -
Fizjoterapeuta zdiagnozował. Uraz nastąpił przy wyciskaniu na klatke ławka płaska. Poczułem ostry ból po czym nie byłem w stanie unośić ręki. Po kilku wizytach u fizjo jest lekka poprawa
Wysłana -
uraz leczę praktycznie od ponad 3 miesięcy
Wysłana -
A jakie ćwiczenia Ci fizjo zalecił, jeśli można spytać?
Wysłana -
amaboys
Witam od jakiegoś czasu mam problem z stożkiem rotatorów objawia sie bólem w barkach. Szczególnie przy ruchach odwodzenia ramion i wyciskaniach.B

amaboys
Fizjoterapeuta zdiagnozował. Uraz nastąpił przy wyciskaniu na klatke ławka płaska. Poczułem ostry ból po czym nie byłem w stanie unośić ręki.

w jednej wypowiedzi piszesz że problem występuje w obu barkach i się nasila przy danych ruchach (co jest wówczas mało prawdopodobne jako przyczyną stożek rotatorów podczas urazu) a później że dotyczy jednej
Wysłana -
Zespół cieśni podbarkowej diagnoza ortopedy po USG i RTG
Wysłana -
Ok, czyli były badania obrazowe , problem dotyczy dwóch barków czy jednego ?

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-07-11 22:47:52
Wysłana -
Jednego lewego dokładnie. W prawym nic nie wykazało
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź