SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stożek rotatorów, Solcoseryl , Blokada.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
Witam od jakiegoś czasu mam problem z stożkiem rotatorów objawia sie bólem w barkach. Szczególnie przy ruchach odwodzenia ramion i wyciskaniach.Ból jak narazie nie wyklucza mnie z treningów ale jest uciążliwy w ćwiczeniu jak i w życiu codziennym. Kilka wizyt u fizjoterapeuty zaliczone. (pomogło ale nie wiele) Moje pytanie dotyczy Solcoserylu lub zastrzyków tzw Blokad czy zastosowanie jednego bądź drugiego da jakiś efekt Jeśli chodzi o kontuzję stożka? Czy lepiej udać się do lekarza na usg i dalej do specjalisty ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
amaboys
Stożek rotatorów to była moja diagnoza tak wnioskowałem po tym co wyczytałem na forach. Diagnoza lekarska to Zapalenie kaletki


no to niepotrzebnie zament wprowadzasz w takim razie , samemu to sie nie diagnozuje przez neta
masz już diagnozę rozumiem więc że dostałeś i dalsze zalecenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Robisz porządną dynamiczną rozgrzewkę przed ćwiczeniami? Niby pierdoła, a mi mega pomogła. Stożki rotatorów też można rozgrzewać.


Zmieniony przez - xorton w dniu 7/1/2018 8:44:52 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
Robię konkretna rozgrzewkę, do tego rozgrzewam rotatory, używam rolki i piłeczki do rolowania. Wykonuję cwiczenia które polecił mi fizjo. Moja rozgrzewka przed treningiem trwa zawsze około 15-20 minut
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
amaboys
da jakiś efekt Jeśli chodzi o kontuzję stożka?


jak zostało zdiagnozowane że problem dotyczy stożka rotatorów i czego dokładnie (który mięsień jaki uraz ?)
od kiedy występują dolegliwości ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
Fizjoterapeuta zdiagnozował. Uraz nastąpił przy wyciskaniu na klatke ławka płaska. Poczułem ostry ból po czym nie byłem w stanie unośić ręki. Po kilku wizytach u fizjo jest lekka poprawa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
uraz leczę praktycznie od ponad 3 miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
A jakie ćwiczenia Ci fizjo zalecił, jeśli można spytać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
amaboys
Witam od jakiegoś czasu mam problem z stożkiem rotatorów objawia sie bólem w barkach. Szczególnie przy ruchach odwodzenia ramion i wyciskaniach.B


amaboys
Fizjoterapeuta zdiagnozował. Uraz nastąpił przy wyciskaniu na klatke ławka płaska. Poczułem ostry ból po czym nie byłem w stanie unośić ręki.


w jednej wypowiedzi piszesz że problem występuje w obu barkach i się nasila przy danych ruchach (co jest wówczas mało prawdopodobne jako przyczyną stożek rotatorów podczas urazu) a później że dotyczy jednej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
Zespół cieśni podbarkowej diagnoza ortopedy po USG i RTG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ok, czyli były badania obrazowe , problem dotyczy dwóch barków czy jednego ?


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-07-11 22:47:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
Jednego lewego dokładnie. W prawym nic nie wykazało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

To normalny przyrost na masie?

Następny temat

Ból wątroby a BCAA i Karnityna

WHEY premium