SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stimul 8

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Ile gram na porcję tej przed treningówki dla osoby ważącej ponad 100kg polecacie?


Zmieniony przez - tey w dniu 2018-05-10 21:27:18

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
tylko pytanie co ma na celu stosowanie tak silnych PRE?
oszukiwnaie ukladu nerwowego, ze nie jestesmy wydolni na mocniejszy trening kosztem regeneracji?
jeszcze idzie zrozumiec okres redukcji, gdzie trzeba energie na trening czasem wziac z powietrza%) jednak na masie raczej opcja malo przydatna... tez jadlem kiedys sporo pre, obecnie odpowiednia dawka kofeiny robi swoje
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Tyle ile sugeruje producent. Po to są takie informacje na opakowaniu. Dotyczy to każdej przedtreningówki. Jak stwierdzisz, że nie odczuwasz działania, to zwiekszysz.
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Chodzi o to że zarzuciłem 10g tak jak jest w opisie i jak dla mnie za dużo mi tętno podskoczyło.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
daj pol porcji, mi produkt nie sluzyl w ogole
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Masa ma znaczenie ale nie zawsze, liczy się jeszcze podatność na stymulanty, jest tak dziewczyna na forum i te 10g stimula pewnie na niej by nie robiło wrażenia
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
na mnie 1/3 porcji dzialala nawet zle, produkt po prostu jest dosc specyficzny
5

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Ok. Będę brał pół porcji. Dzięki i pozdrawiam.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
TomQ-MAG
na mnie 1/3 porcji dzialala nawet zle, produkt po prostu jest dosc specyficzny
ale mowisz o tej w miare obecnej wersji czy pierwszej kultowej ktorej autor napewno nie ma?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 674 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94267
u mnie prawie cala pucha lezy jakos mi nie podchodzi tez
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kamilplnk
TomQ-MAG
na mnie 1/3 porcji dzialala nawet zle, produkt po prostu jest dosc specyficzny
ale mowisz o tej w miare obecnej wersji czy pierwszej kultowej ktorej autor napewno nie ma?


zapewne pierwszy wypust bo kazdy kolejny to wieksze dno
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Chętnie bym go przetestował ale właśnie się boje że wydam kasę na tego nowego a tu klapa będzie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naturana odzywka na wytrzymałość?

Następny temat

Niski testosteron, jest alternatywa czy pozostają tylko koksy ?

WHEY premium