SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stimerex Hardcore jakie są wasze opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 839
Witam. Mam 37 lat 160 cm wzrostu i ważę 62 kg. Aktywność: trening siłowy 6 x w tygodniu (3x górne partie 3x dolne + kardio po każdym treningu). Dieta zbilansowana.Udało mi się zrzucić parę klo jednak do estetycznej sylwetki trochę brakuje. Chciałabym włączyć jakiś spalacz gdyż od jakiegoś czasu waga stoi. Ze spalaczami miałam styczność (ostatnio T-5). Myślę o Stimerex Hardcore. Możecie pomóc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
TomQ-MAG
Palmas nie od dzisiaj ma opinie, ze jest stezenie nieco zawyzone, ja kupuje joszke od goscia z allegro w woreczku 500mg i zawsze dziala jak nalezy

jak możesz i pozwala na to regulamin forum to napisz mi nazwę sprzedawcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
stimerex spoko spalacz. na pewno nie dla poczatkujacego w spalaczach ale skoro jadles juz t5 to i stimerex bedzie jak najbardziej okey

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
To jest kobieta, coś mi ten trening nie pasuje 3x góra 3 x dół i jeszcze kardio po każdym. Różne chodza opinie, niektórzy są zadowoleni, niektórzy odczuwają jakieś dolegliwości ból głowy itp, trzeba sie zastanowić nad braniem silnych stymulantów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
o, faktycznie,"chcialabym"

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 839
anubis84: Trenuję w tym systemie już dość długo i nie narzekam, służy mi widocznie ale mogę zmienić na 3x FBW w tygodniu i 3x samo kardio. przyda się jakaś zmiana a i przy ostrej redukcji może będzie bardziej efektywnie. jeśli masz jakieś inne propozycje to poproszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 839
czellista: nie ma sprawy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wywal cardio, wprowadz treningi metaboliczne, jak np imterwaly, hiit, czy tabata. efektywniej, a ile czasu zaoszczedzonego

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 839
czyli co proponujesz? 3x FBW i 3x np. inter/Hiit/tabata? w tym układzie stimerex będzie ok? muszę się skutecznie wypalić bo w styczniu biorę ślub;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tak, jak nakbardziej 3x fbw + na poczatek 2x metabolika, tak zebys mogla pozniej, jak bedzie zastoj, dolozyc dod aktywnosc. mam tylko nadzieje ze pamietasz o odpowiedniej diecie bo bez tego i stimerex nie pomoze

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 839
dietę trzymam jak niżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 839
Dieta zbilansowana; przykładowe menu:
godz. 6.00 śniadanie owsianka z suszonymi owocami, nasionami chia i mlekiem, kawa czarna z cynamonem, czerwona herbata
godz. 8.00 trening
godz. 10.30 po treningu odżywka białkowa K** Gold Mix, owoc świeży, kawa z cynamonem, czystek
godz. 14.30-15.00 kurczak/ryba/mięsko wołowe pęczak, warzywka,olej lniany
godz. 19.30 - 20.00 żytnie pieczywo, makrela/tuńczyk, herbata owocowa
ogółem ok 1600 kal.
+ woda min 3l
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chelat magnezu a Cytryna magnezu - działanie przeczyszczające

Następny temat

AAKG czy przedtreningówka?

WHEY premium