SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stiepanka na redukcji - walka rozpoczęta.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1501
Witajcie Ladies!

Czytam i podglądam Was od dawna i w końcu uwierzyłam, że ja także mogę stać się jedną z Was. Uwierzyłam, że nie jest za późno na zmiany, że mogę czysto jeść, wyglądać lepiej niż kiedykolwiek w swoim życiu i dawać przykład innym, że można. Karnet na siłownię wykupiony, czystki w lodówce poczynione więc zaczynam zmiany!

Na początek ankieta:

Wiek :31
Waga :68
Wzrost :172
Obwód w biuście(1) :83 cm
Obwód pod biustem : 76 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):71 cm
Obwód na wysokości pępka :80 cm
Obwód bioder (3):100 cm
Obwód uda w najszerszym miejscu:57 cm
Obwód łydki : 41 cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : od pasa w dół: boczki, uda.
W którym miejscu najszybciej chudniesz : klatka piersiowa.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często)planuję siłownię 3 razy w tygodniu.
Co lubisz jeść na śniadanie: płatki owsiane! z różnej maści i treści dodatkami.
Co lubisz jeść na obiad : Mięcho, surówki, ziemniaki, makarony,
Co jako przekąskę : owoce, kawa z mlekiem.
Co jako deser : nie jem deserów chociaż kocham czekoladę.
Ograniczenia żywieniowe : nie wiem.
Stan zdrowia: Nowotwór tarczycy w wyniku którego wycięto mi całą tarczycę trzy lata temu. Aktualnie lekka nadczynność , w którą wprowadzili mnie onkolodzy - na granicy normy. Często także się przeziębiam i łapię infekcje.
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne:tak, ale zamierzam za dwa tygodnie, gdy tylko wybiorę całe opakowanie tabletek, je odstawić.
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: Pigułki, novothyrol 100 ( pół tabletki codziennie), euthyrox 150.
czy rodziłaś:nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, bieganie, spacery.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : glukozamina
Stosowane wcześniej diety : kopenhaska, 1000kcal,

Oprócz zdjęć sylwetki dodaje także dzisiejszą miskę. Zgodnie z tym co obliczyłam moje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 2514(kcal) więc żeby nastąpiła redukcja obcięłam trochę kalorii i wyszło mi 2000 kcal.

Odnośnie mojego treningu.
w poniedziałek wykonałam po raz pierwszy trening made by Martucca :)

Niestety nie wszystkie maszyny były wolne, a panowie nie kwapili się, do opuszczenia ich więc zaczęłam robić inne ćwiczenia.

1. Rozpiętki na maszynie 9kg
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej 2 kd
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem 40 kg
4. Wyciskanie sztangielek siedząc 2 kg
5. Prostowanie tułowia na ławeczce nie zrobiłam
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne)4 kg
7. Prostowanie ramion na wyciągu20 kg
8. Prostowanie nóg siedząc - nie mogłam znaleść tej maszyny więc zrobiłam prostowanie nóg na suwnicy: 10kg
9. Uginanie nóg leżąc - podnoszenie nóg leżąc na brzuchu z obciążeniem 9 kg
10. Przywodziciele na ginekologu 19 kg
11. Odwodziciele j.w.
12. Wspiecia na palce siedząc - nie zrobiłam.

Przed treningiem rozgrzewka 10 min na bieżni, po treningu bieżnia 20 min.

Moje pytania i wątpliwości: Czy idę dobrą drogą? Jeśli macie jakieś sugestie będę za nie bardzo wdzięczna.

Nie mam w domu wagi kuchennej, nie wiem jak obliczać rozkład B/T/W, próbowałam, ale noga z matmy ze mnie i nie wiem, jak to ugryź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1501
Miska dzisiejsza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1501
I zdjęcia sylwetki.







Zmieniony przez - Stiepanka w dniu 2014-04-16 18:59:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Więcej kg na biceps poszlo niż na barki i klatkę? Zwiększaj obciażenie, bo tego na pewno nie czujesz

Zainwestuj w wagę - będzie łatwiej.

Węglowodany obetnij do max 180, białko do 135 podciągnij. Po tygodniu zmierz się - zobaczymy.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1501
Ruda bardzo dziękuję za odpowiedź. Popracuję nad tym :) Wagę będę miała już w niedzielę - okazało się, że takową posiada moja Rodzicielka :)

Odnośnie obciążenia - nie dałam rady zrobić 15 powtórzeń hantelką 4 kg - tylko właśnie biceps. Ale może za mało spięłam pośladki - w piątek spróbuję zwiększyć obciążenie.

Zmieniony przez - Stiepanka w dniu 2014-04-17 08:01:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1501
Dzisiejsza miska - posiłki na cały dzień już zrobione i zapakowane w pojemniki, co by je do pracy zabrać ;)

Obcięłam węgle, dodałam białko, nie jest idealnie ale sama nie wiem gdzie co dodać.

Do posiłku z jajkiem i kaszą jaglaną będzie cukinia, papryka czerwona i pomidory z puszki krojone.

Do piersi z kurczaka będzie mieszanka sałat.

Jest lepiej?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nieźle Tego nabiału troszkę mniej i będzie naprawdę przyzwoicie.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2014-04-17 10:53:17

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5446
Nie masz krótszej lewej nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 60 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1649
Bewe
Nie masz krótszej lewej nogi?


Nie wydaje mi się żeby była krótsza.

Zmieniony przez - Mags w dniu 2014-04-17 16:25:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1501
Ruda postaram się ;) Dzięki!

Bewa - nie zanotowałam tego faktu, owszem, w jednej łydce jestem szczuplejsza ale to chyba na tyle różnic ;)

Zmieniony przez - Stiepanka w dniu 2014-04-17 22:24:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1501
Dzisiejszy plan odnośnie jedzenia;)

Jest tam shake proteinowy i muszę dokładnie sprawdzić dziś po siłowni jaka jest jego gramatura etc.

Ciężko idzie mi dodawanie białka do każdego posiłku, mam w głowie zakodowane , że jak białko to nabiał Z każdym dniem będzie pewnie lepiej.

Dziś na siłowni postaram się zwiększyć ciężar i zobaczymy co z tego będzie ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kira DT

Następny temat

Dobor diety by przyspieszyc efekty refukcji

WHEY premium