SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy z pewnego żródła dla każdego?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Ostatnio chodziłem troche po stronach www w stanach.
Jest tam całkiem sporo różnych sklepów wysyłkowych ze witaminami (mają swoje magazyny też w europie).Z tego co wyczytałem w stanach każdy może kupić sobie na swój własny użytek.Jest też wszystko ładnie opisane,gwarantowana jakość,oryginalny towar itd..Mam pytanie czy ktoś kiedyś zamawiał z takich dużych sklepów internetowych?
Jak to w praktyce wygląda?Moze część członków forum ze stanów odpowie mi na pytanie?Z tego co ja zrozumiałem wszystko jest legalne pod warunkiem,że jest to towar przeznaczony tylko na własny użytek i nie można go odsprzedać (ale jednak są oferty np,30 amp deci 200mg..za 420$ na własny użytek?)),ale pomińmy to..Miał ktos z tym styczność?

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
to som jaja ,nie ma legalnych firm wysylkowych saa, juz napewno nie sa to oryginaly

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W USA posiadanie jakiejkolwiek ilosci sterydow anabolicznych jest nie legalne. Nawet 1 ampulka badz tabletka.

Co do tego co widziales w Internecie, nie ma czegos takiego, jak strona na amerykanskim serwerze. Jezeli jest po angielsku, niczego to nie oznacza. Strona moze byc na dowolnym serwerze na swiecie.

Co do tego, ze sprzedaja, to mozliwe. A ze mowia, ze w USA mozna miec na wlasny uzytek, to brednia.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Brutale ) Buzycie kolorowy swiat :)

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Jeśli tak jest,to zazkakuje mnie skala tych jaj.
Wpiszcie sobie na yahoo lub google."Steroids online" lub coś podobnego.Tych sklepów jest więcej niż u nas jakich kolwiek i przyznam,że niektóre witryny prezentują się całkiem porządnie,mają swoje domeny itd..Sam nie wiem co myśleć.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to prawdziwy superanabolon?

Następny temat

Equipoise, Ganabol , Venobol

WHEY premium