SFD.pl Doping

Sterydy w Egipcie......

Wysłana -
Tylko małe pytanko........znalazłem post dotyczący dostępności sterydów w egipskich aptekach.....
Chodzi mi tylko o to czy takie rzeczy jak sustanon......deca 50mg są tam dostępne bez recepty?
Niedługo jadę na dwa tygodnie do Egiptu więc może.......... :)

Pozdrowienia dla wszystkich :)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Rozumiem że nikt mi nie może powiedzieć czy jest to bez recepty bo narusza regulamin???
Wysłana -
A ja tez jade do egiptu za tydzien - gdzie jedziesz?
I to prawda o tych sterydach? a czy mozna przez granice przewiezc?
Wysłana -
..w Egipcie nie istnieją recepty jest wolna sprzedaż,a i ilości nie stanowi problemu.Na dece jest raczej stała cena wynOsząca 6 funtów e.co do sustanonu moża sie targować i nie robic zakupów w 1 aptece ,lecz pochodzic i popytać cena sustanonu tO od 6 funtów do 2 funtów.Teraz tylko kwestia jakości..apteki są czynne do późna w nocy ok.2 jest ich mnóstwo na każdym krOku,wiec nie bedziesz miał prOblemów.Co do lOtniska bywa z tym różnie rezydentka mówiła nam,że złapano kilka miesiecy temu goscia i został zatrzmany czy na długo tego nie wiem,lecz moze zobaczymy go w CELI na tvn:)Pozdrawiam..
Wysłana -
6 funtow egipskich???? to 6 zl okolo:)
Wysłana -
Dziękuję za odpowiedź..........nie ma recept.......wow :)
To napewno kontener Deci wywiozę......tylko muszę jakiś patent obmyślić coby mnie na lotnisku nie przewiskano :)
Wysłana -
Witam, wlasnie siedze w kafejce w Hurgadzie, potwierdzam z dostepnoscia koksu nie ma problemu, ale nie ma zbyt duzo wyboru :( 1 funt egipski to 0,65 zl. Niektore ceny sa naprawde smieszne np. CLOMID to koszt 6 zl. :) Polecam Egipt i pozdrawiam(za dwa dni wracam :(
Wysłana -
clomid za 6??? a ja wlasnie dzis odbieram za 40zl a za tydzien jade do egiptu !!!#$@@$!@#%!@#%%&%$#
Wysłana -
Ja chcem do egiptu))hehehe

<<<Champions
are Made
Not Born>>>
Wysłana -
ja slyszlaem, ze w Grecji tez mozna dece dostac bez recepty. to prawda?

WPWW!
Wysłana -
Tak

Pozdrawiam
banann
Strona 1 z 2