SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy w Egipcie......

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18766

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
Tylko małe pytanko........znalazłem post dotyczący dostępności sterydów w egipskich aptekach.....
Chodzi mi tylko o to czy takie rzeczy jak sustanon......deca 50mg są tam dostępne bez recepty?
Niedługo jadę na dwa tygodnie do Egiptu więc może.......... :)

Pozdrowienia dla wszystkich :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 158
Zerwij nalepki to nie będą mieli podstaw, żeby Ci zabrać(w innym wypadku musieli by zabrać do przebadania, a podejrzewam że nie będzie chciało im się w to bawić przy nie dużej ilości).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
Rozumiem że nikt mi nie może powiedzieć czy jest to bez recepty bo narusza regulamin???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja tez jade do egiptu za tydzien - gdzie jedziesz?
I to prawda o tych sterydach? a czy mozna przez granice przewiezc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6963
..w Egipcie nie istnieją recepty jest wolna sprzedaż,a i ilości nie stanowi problemu.Na dece jest raczej stała cena wynOsząca 6 funtów e.co do sustanonu moża sie targować i nie robic zakupów w 1 aptece ,lecz pochodzic i popytać cena sustanonu tO od 6 funtów do 2 funtów.Teraz tylko kwestia jakości..apteki są czynne do późna w nocy ok.2 jest ich mnóstwo na każdym krOku,wiec nie bedziesz miał prOblemów.Co do lOtniska bywa z tym różnie rezydentka mówiła nam,że złapano kilka miesiecy temu goscia i został zatrzmany czy na długo tego nie wiem,lecz moze zobaczymy go w CELI na tvn:)Pozdrawiam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
6 funtow egipskich???? to 6 zl okolo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
Dziękuję za odpowiedź..........nie ma recept.......wow :)
To napewno kontener Deci wywiozę......tylko muszę jakiś patent obmyślić coby mnie na lotnisku nie przewiskano :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, wlasnie siedze w kafejce w Hurgadzie, potwierdzam z dostepnoscia koksu nie ma problemu, ale nie ma zbyt duzo wyboru :( 1 funt egipski to 0,65 zl. Niektore ceny sa naprawde smieszne np. CLOMID to koszt 6 zl. :) Polecam Egipt i pozdrawiam(za dwa dni wracam :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
clomid za 6??? a ja wlasnie dzis odbieram za 40zl a za tydzien jade do egiptu !!!#$@@$!@#%!@#%%&%$#
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Ja chcem do egiptu))hehehe

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja slyszlaem, ze w Grecji tez mozna dece dostac bez recepty. to prawda?

WPWW!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
Tak

Pozdrawiam
banann

Pozdrawiam
banann

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DECA

Następny temat

EFEKTY PO POLOWIE CYKLU DECA

WHEY premium