SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy w Egipcie......

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18739

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
A ja nie slyszalem tylko wiem ,ze w grecji mozna kupic zamiast deci podróbke deci. Juz wszyscy na Was czekaja w Grecji, zeby Was uszczesliwic.

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eeee, no nie mow, ze w grecji farmaceuci podrabiaja dece i sprzedaja to w aptekach... po to, zeby klient juz wiecej nie przyszedl..

ile kosztuje strzal w grecji? slyszalem, ze 2 euro. pytanie tylko czy to 50mg czy 200mg?

WPWW!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
Skoro jestes pewny, ze wszystko jest OK to po co sie pytasz?
Jedz i kupuj!

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie pytalem czy maja dobra czy podrobe tylko czy to prawda, ze mozna kupic ja w aptece bez recepty - widzisz subtelna roznice?

WPWW!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
Jak wiesz u dilera w Polsce mozna ja tez kupic bez recepty i tez nie tak drogo, wiec po co jechac do Grecji?

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Napisz Totorino coś więcej o tej sprawie z podróbami...

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no zgadza sie, u dealera tez kupisz, ale nigdy nie wiesz co, a w aptece ci syfa nie wcisna - moze w egipcie, ale napewno nie w grecji - poza tym bardzo ciekawi mnie cena - slyszalem, ze strzal deci w gr kosztuje 2 euro, moze to kit ale bylo by przyjemnie kupowac dece po 8 zeta..

WPWW!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 71
Panowie rozumiem że w Egipcie kontroli może nie być na sok ale ci jeżeli np.bede miał 10 flakonów testosteronu zakupionego w Egipcie i napotykam kontrolę na lotnisku w Wawie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Zapewne nic, max ci zabiora

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 158
Zerwij nalepki to nie będą mieli podstaw, żeby Ci zabrać(w innym wypadku musieli by zabrać do przebadania, a podejrzewam że nie będzie chciało im się w to bawić przy nie dużej ilości).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DECA

Następny temat

EFEKTY PO POLOWIE CYKLU DECA

WHEY premium