SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Sterydy na zarost

Wysłana -
Dzień dobry :)

Nie wiem czy w dobrym dziale ale tutaj z pewnością zaglądają osoby które znają się na sterydach.

Moim problemem jest brak zarostu na całej twarzy bez perspektyw na zmianę tego stanu rzeczy (mam prawie 22 lata i ani jednego twardego włosa na twarzy)... nie wiem czy to normalne w rodzinie nikt nie ma takich problemów.

Z tego co wyczytałem w internecie wynika że dht wpływa na zarost na twarzy, postanowiłem zamówić krem z dht ze strony http://m i smarować nim twarz, jak oceniacie szansę powodzenia tego eksperymentu? Czy dht podawane z zewnątrz w ten sposób może rozregulować gospodarkę hormonalną organizmu? Jeśli tak jak się przed tym zabezpieczyć? I co najważniejsze czy jest szansa że pojawi mi się dzięki temu zarost?

Uprzedzając d****ne komentarze chciałem mieć brodę już w wieku 14 lat i do dziś mi nie minęło temu rozważam smarowanie twarzy maścią z dht, nie zamierzam się golić jak już mi urośnie i w dupie mam że dziewczyny wolą gładkie twarze.

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-06-29 19:51:38
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Daj spokój . Takie bzdurne metody nie pomogą .
Wysłana -
Taka Twoje uroda, nie świruj.
Wysłana -
Nie wiem w sumie ciężko mi się pogodzić z tym że nie mam zarostu, machanie dowodem gdy kupuję fajki jest męczące...

Dlaczego bzdurne? Bzdurą by było gdybym zapytał czy urośnie mi zarost od ZMA czy tribulusa a ten krok wydaje się konkretny...

Tylko internet jest ubogi w informacje na temat dht, nawet zagraniczny temu zamieszczam tu post.
Wysłana -
Ja w wieku 22 lat bylem gladziutki i slodki. Teraz 24 i ryj zarosniety po 2 dniach i chyba wolalbym wrocic do stanu rzeczy z przed 2 lat takze czekaj cierpliwie
Wysłana -
Niektórzy woleli by nie mieć zarostu, to nie jest coś super, chyba że na drwala ktoś chce się stylizować

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-06-29 20:43:08
Wysłana -
Brać sterydy żeby mieć zarost, to bardzo głupi powód, aby wbijać testa.
Wysłana -
Codzienne golenie , jeszcze kiedyś zatęsknisz za gładka cera
Wysłana -
Piotr0390
Nie wiem w sumie ciężko mi się pogodzić z tym że nie mam zarostu, machanie dowodem gdy kupuję fajki jest męczące...

Dlaczego bzdurne? Bzdurą by było gdybym zapytał czy urośnie mi zarost od ZMA czy tribulusa a ten krok wydaje się konkretny...

Tylko internet jest ubogi w informacje na temat dht, nawet zagraniczny temu zamieszczam tu post.

Nie pal papierosów i po problemie
Wysłana -
Każde pozamedyczne użycie teścia wydaje się być głupie, na mięśnie można a na zarost już nie? Jedno i drugie wynika chyba z próżności bo co takiego dadzą człowiekowi mięśnie zbudowane na cyklu poza tym że będzie wyróżniał się z tłumu :)
Wysłana -
Piotr0390
Każde pozamedyczne użycie teścia wydaje się być głupie, na mięśnie można a na zarost już nie? Jedno i drugie wynika chyba z próżności bo co takiego dadzą człowiekowi mięśnie zbudowane na cyklu poza tym że będzie wyróżniał się z tłumu :)

Ty już się wyróżniasz , wiec dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź