SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy na zarost

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 111
Dzień dobry :)

Nie wiem czy w dobrym dziale ale tutaj z pewnością zaglądają osoby które znają się na sterydach.

Moim problemem jest brak zarostu na całej twarzy bez perspektyw na zmianę tego stanu rzeczy (mam prawie 22 lata i ani jednego twardego włosa na twarzy)... nie wiem czy to normalne w rodzinie nikt nie ma takich problemów.

Z tego co wyczytałem w internecie wynika że dht wpływa na zarost na twarzy, postanowiłem zamówić krem z dht ze strony http://m i smarować nim twarz, jak oceniacie szansę powodzenia tego eksperymentu? Czy dht podawane z zewnątrz w ten sposób może rozregulować gospodarkę hormonalną organizmu? Jeśli tak jak się przed tym zabezpieczyć? I co najważniejsze czy jest szansa że pojawi mi się dzięki temu zarost?

Uprzedzając d****ne komentarze chciałem mieć brodę już w wieku 14 lat i do dziś mi nie minęło temu rozważam smarowanie twarzy maścią z dht, nie zamierzam się golić jak już mi urośnie i w dupie mam że dziewczyny wolą gładkie twarze.



Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-06-29 19:51:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
xorton
Jest przeszczep ze skroni na skalp, to pewnie równie dobrze można z jaj na twarz.


na tym zdjęciu tak też to wyglada %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Daj spokój . Takie bzdurne metody nie pomogą .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Taka Twoje uroda, nie świruj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 111
Nie wiem w sumie ciężko mi się pogodzić z tym że nie mam zarostu, machanie dowodem gdy kupuję fajki jest męczące...

Dlaczego bzdurne? Bzdurą by było gdybym zapytał czy urośnie mi zarost od ZMA czy tribulusa a ten krok wydaje się konkretny...

Tylko internet jest ubogi w informacje na temat dht, nawet zagraniczny temu zamieszczam tu post.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16573
Ja w wieku 22 lat bylem gladziutki i slodki. Teraz 24 i ryj zarosniety po 2 dniach i chyba wolalbym wrocic do stanu rzeczy z przed 2 lat takze czekaj cierpliwie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Niektórzy woleli by nie mieć zarostu, to nie jest coś super, chyba że na drwala ktoś chce się stylizować



Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-06-29 20:43:08
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Brać sterydy żeby mieć zarost, to bardzo głupi powód, aby wbijać testa.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Codzienne golenie , jeszcze kiedyś zatęsknisz za gładka cera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Piotr0390
Nie wiem w sumie ciężko mi się pogodzić z tym że nie mam zarostu, machanie dowodem gdy kupuję fajki jest męczące...

Dlaczego bzdurne? Bzdurą by było gdybym zapytał czy urośnie mi zarost od ZMA czy tribulusa a ten krok wydaje się konkretny...

Tylko internet jest ubogi w informacje na temat dht, nawet zagraniczny temu zamieszczam tu post.

Nie pal papierosów i po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 111
Każde pozamedyczne użycie teścia wydaje się być głupie, na mięśnie można a na zarost już nie? Jedno i drugie wynika chyba z próżności bo co takiego dadzą człowiekowi mięśnie zbudowane na cyklu poza tym że będzie wyróżniał się z tłumu :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Piotr0390
Każde pozamedyczne użycie teścia wydaje się być głupie, na mięśnie można a na zarost już nie? Jedno i drugie wynika chyba z próżności bo co takiego dadzą człowiekowi mięśnie zbudowane na cyklu poza tym że będzie wyróżniał się z tłumu :)


Ty już się wyróżniasz , wiec dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Końcówka cyklu na propku - HCG i Clomid

Następny temat

Odblok po winie dylemat

WHEY premium