SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy na zarost

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 111
Stosowałem już minoxidil, 15% z rana 5% wieczorem, przez jakoś pół roku i 0 efektów, temu chodzą mi te sterydy po głowie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
No mi sterydy nic nie dały dodaktowo, jeśli chodzi o zarost, żadnego boosta zupełnie nie zauważyłem.
Dla samego zarostu nie ma co wbijać teścia. Jedyne, co warto zrobić, to zbadać sobie hormony, czy ma się je na normalnych poziomach.


Zmieniony przez - xorton w dniu 6/30/2018 12:52:09 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 111
Zrobię to nic nie zaszkodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Zbadaj sobie najlepiej testosteron całkowity, estrogen, prolaktynę, tsh, lh, fsh.
Te leki na schizofrenię mogły ci coś namieszać w hormonach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26523
Umnie sytuacja jest podobna. Słaby zarost od zawsze. Jestem po cyklu z teścia i uwierz mi że na twarzy mi nie przybyło zarostu. Oczywiście badania podczas cyklu teść 4 tys. całkowity i 120 wolnego. A twarz parawie gładka. Także taki już ,,urok,, Branie teścia szczególnie na zarost nie zawsze może pomóc... <lol>
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
test na zaworst to jak strzelanie z armaty do wróbla... Test przy zaburzeniach psychiatrycznych to jak wkładanie kija w mrowisko... Może i coś Ci nie gra w hormonach, ale powinieneś zainteresować się działem zdrowie. Nie odbieraj tego jako hejt , a jako chęć pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
Piotr0390
Każde pozamedyczne użycie teścia wydaje się być głupie, na mięśnie można a na zarost już nie? Jedno i drugie wynika chyba z próżności bo co takiego dadzą człowiekowi mięśnie zbudowane na cyklu poza tym że będzie wyróżniał się z tłumu :)



Tutaj masz w 100% racje więc bądź mądrzejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 111
easyjerzy
test na zaworst to jak strzelanie z armaty do wróbla... Test przy zaburzeniach psychiatrycznych to jak wkładanie kija w mrowisko... Może i coś Ci nie gra w hormonach, ale powinieneś zainteresować się działem zdrowie. Nie odbieraj tego jako hejt , a jako chęć pomocy


Hormony zbadam ale raczej są w porządku bo nie doświadczam innych dolegliwości, chyba że jedynym objawem ich niedoboru może być brak zarostu. Przemyslałem sprawę i kupię tą maść z Dht, oczywiście będę stosował z głową, w końcu to silny androgen. Jak to nie pomoże to poddaje się i chyba będę musiał zaakceptować taki stan rzeczy. Na pewno podzielę się z Wami wynikiem tego eksperymentu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Jeszcze jest Proviron. Też DHT i używa się tego w przemianach FTM i żeby wywołać cechy płciowe u młodych mężczyzn. No i w mniejszych dawkach do TRT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 111
Czytałem o provironie, nawet byłoby łatwiej bo jest dostępny na Polskim rynku w przeciwieństwie do maści. Myślę jednak że dzięki maści uzyskam wysokie stężenie dht w skórze twarzy w przeciwieństwie do provironu który zadziała ogólnoustrojowo. Maść ma 12% dht i nie mam pojęcia ile tego smarować żeby nie przesadzić na pewno w trakcie tego eksperymentu zbadam poziom dht we krwi bo będzie do niej przenikać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Końcówka cyklu na propku - HCG i Clomid

Następny temat

Odblok po winie dylemat

WHEY premium