SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy na zarost

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 111
Ja nie prowokowałem tej dyskusji, wystarczy przeczytać pierwszy post w którym podziękowałem za komentarze typu jeszcze zatęsknisz za gładką twarzą które mimo to się pojawiły.

Chciałem dowiedzieć się czegoś o dht, czy blokuje HPTA i jak się przed tym zabezpieczyć, jakie są ewentualne efekty uboczne (wiem że łysienie i przerost prostaty), może ktoś kto był na sterydach konwertujących do dht podzieliłby się swoimi wrażeniami, czy rzeczywiście dht wpłynęło u takich osób na zarost?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Piotr0390
Nie wiem w sumie ciężko mi się pogodzić z tym że nie mam zarostu, machanie dowodem gdy kupuję fajki jest męczące...

Dlaczego bzdurne? Bzdurą by było gdybym zapytał czy urośnie mi zarost od ZMA czy tribulusa a ten krok wydaje się konkretny...

Tylko internet jest ubogi w informacje na temat dht, nawet zagraniczny temu zamieszczam tu post.



Primo to odstaw inhalowanie się dymem tytoniowym, ścierwo. Duo to jak urosną Ci już te włosy na ryju i zaczną wkuriwać podrażnienia od golenia to zapewne napiszesz tutaj co zrobić żeby włosy przestały rosnąć
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699594
Wszystko na temat .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15944 Napisanych postów 17969 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196001
Czy tu chodzi tylko o zarost czy może o nierozwiniecie innych cech męskich?
Wypełnij ankietę działu
Z koksami jest na ogół tak, że włosy faktycznie szybciej rosną ale nie tam gdzie chcemy


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2018-06-29 22:16:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 111
Wiek:22
Waga:75
Wzrost: 180
Wymiary: Nie znam, nie mierzyłem, raczej mam dobrą sylwetkę (widoczne mięśnie i niski bf)
Staż na siłowni: brak
Dieta: mam wstręt psychiczny do jedzenia, potrafię przeżyć na jednym posiłku dziennie, co ciekawe do niedawna ważyłem 55kg przybrałem na masie po pobycie w szpitalu psychiatrycznym chyba dzięki leką na schizofrenie
7. Brak przygód ze sterydami
8. Nie ćwiczę
9. Zarost (nawet dla mnie to jest śmieszne)
11. Na oko poniżej 10%
12. Ekto
13. Fizycznie dobry
14. Praktycznie brak włosów na ciele poza pachami(rzadkie), nogami i włosami łonowymi
15. Szybka


Jeżeli to ma pomóc w doradzeniu zamieszczam wypełnioną ankietę, dodam że raczej od dziecka odstawałem w rozwoju fizycznym na tle rówieśników, w 1 gim miałem niecałe 1:40 wzrostu, być może tu sięgają początki moich kompleksów na punkcie zarostu ale to nie grupa wsparcia xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 111
Właśnie nie zależy mi na włosach na klacie czy tym bardziej plecach, temu rozważam zakup dht w kremie i smarowanie miejscowo twarzy, zastanawiam się tylko czy będzie to szło do ustroju a także nad dawkowaniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15944 Napisanych postów 17969 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196001
Jeżeli masz problemy psychiczne to nie bierz się za żadne sterydy bo one mocno mieszają w psychice i będzie dużo gorzej.
Zapisz się na siłownię i zacznij ćwiczyć, to naprawdę pomaga.do tego porządna dieta i z czasem zapomnisz o błahych problemach z brakiem zarostu. W zdrowym ciele zdrowy duch. Brzmi banalnie ale sport to najlepszy antydepresant. Co do maści dht to się nie wypowiem bo się nie znam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 111
Dzięki za pierwszy komentarz który odniósł się do tematu, przemyślę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Ankieta akurat zbędna w tym temacie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Jest środek, który działa na zarost, ale najlepiej u osób, które jakiś tam zarost mają. Jeśli w ogóle nie masz zarostu, to raczej całej brody dzięki niemu nie wyhodujesz.
Czyli przykładowo ktoś ma na brodzie, ale ma słaby zarost na policzkach -> Minoxidil.
Jest to sprawdzony środek, który daje b. dobre rezultaty, jest mnóśtwo stron na jego temat w internecie i przemian na Youtube. Jest to środek na łysienie, ale na brodę działa jeszcze lepiej, bo w przypadku łysienia walczysz z obubieraniem włosów, a w przypadku zarostu po prostu pobudzasz włoski do wzrostu i do przemiany w grubsze w ciemniejsze stadia

Ja nie miałem do 28 roku życia w ogóle zarostu, bo nie miałem nigdy normalnego dojrzewania przez hiperprolaktynemię.
Sam Minoxidil trochę dał. Potem naprawiłem hormony (test wzrózł z dolnej do górnej normy) i bardzo dużo zarostu się pojawiło na brodzie, ale tam, gdzie smarowałem Minoxidilem (zarost sięga tam gdzie smarowałem). Ostatnio podbiłem sobie teścia zewnętrznie i 0 (słownie zero) dodatkowych gainsów jeśli chodzi o zarost.

Podsumowując na bazie moich doświadczeń:
- jeśli masz hipogonadyzm, warto go naprawić, a może zarost się pojawi
- zewnętrzny test nie za bardzo działa w tej kwestii, jeśli podbijasz sobie teścia z normalnego poziomu do wyższego
- Minoxidil zawsze warto sprawdzić, u jednych za jego pomocą wyhoduje się pełną brodę, u innych nie za bardzo zadziała. Powiedziałbym, że Minoxidil pomoże ci w pełni, dużo szybciej, zrealizować twój brodowy potencjał. Zamiast czekac 5 lat, dzięki Minoxidilowi szybicje wyjdzie to, co ma wyjść. Warto spróbować, bo jest tani i nie ma za bardzo skutków ubocznych jak sterydy, dth i inne podobne rzeczy. Ale jeśli w ogóle nie masz zarostu i masz hormony w normie, to raczej ciężko będzie z tego brodę wyhodować.

Możesz sobie zbadać wszystkie hormony, czy masz w porządku. Nie warto dla samego zarostu ładować sterydów, bo raczej nie pomogą, jeśli masz hormony w normie.


Zmieniony przez - xorton w dniu 6/30/2018 12:35:46 AM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Końcówka cyklu na propku - HCG i Clomid

Następny temat

Odblok po winie dylemat

WHEY premium