SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy-info

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2187
Co według was wziąć na początek przygody ze sterydami? Wiem co niektórzy z was myślą o braniu sterydów w tym wieku o braniu koksu, ale to moje życie i robię jak chcę.

Ćwicz kiedy nie możesz.
Musi boleć, aby rosło.
Żyj aby kochać.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Prponuje sprobawac prohormonow na poczatek. Jezeli jednak stwierdzisz ze to sprawa za droga to odrazu propounuje
Ci nie zabieraj sie za ten sport.Zapisz sie lepiej na zapasy. Pozatym sterydy sa (powinny byc) dla ludzi ktorzy wiaza z tym sportem jakies wieksze plany niz tylko trenoiwanie dla siebie.Zakladam ze i tak nic wielkiego z Ciebie nie bedzie.Chociaz moge sie mylic. Poczytaj tez sobie o efektach ubocznych brania SA.To nie jest bezkarne jak sie Tobie wydawac moze ze o tak mozna sobie cos lyknac i na tym sie opiera cala droga do sukcesu.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2187
666 skąd ty możesz wiedzieć co ze mnie będzie i co interesuje cie moja wątroba. Mógłbyś odpowiedzieć na pytanie, a nie pouczać mnie
ps. zapasy może są dobre dla ciebie

Ćwicz kiedy nie możesz.
Musi boleć, aby rosło.
Żyj aby kochać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 751 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2748
Rozumiem Twoje podejscie: Twoje zycie-Twoja sprawa.
Odpowiem Ci najuczciwiej,jako trener, nie ksiadz: spogladajac w Twoj profil zadne sterydy w gre nie wchodza, bo jest to strata pieniedzy i zamkniecie sobie na wstepie mozliwosci prawidlowego rozwoju. Stracisz jedynie, nic nie zyskujac.
W Twojej sytuacji jest to po prostu pomylka, a kolega dobrze ci radzi prohormony, ponioewaz ich dzialanie nie bedzie mniejsze od sterydow na tyle,zeby zamieniac jedno na drugie.
Lekarzowi wydaje mi sie nie dyktujesz, co ma wypisac Ci na recepcie, najwyzej do niego nie idziesz.
Tak samo tutaj-albo chcesz porady ludzi znajacych sie na rzeczy, albo nie pytaj.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
ja w twoim wieku tez wzialem SAA i co dupa blada,zaluje jak nie wiem.
po pierwsze nie mialem pojecia z czym i jak to sie bierze, nie stosowalem odpowiedniej diety(nie mialem pojecia),
to bylo jakies 2 lata temu,teraz cwicze sobie bez SAA(moze nie jestem wielki ale zdrowy i happy),biore suplementy i widze rezultaty.
Pomysl chlopie czy warto,po co ci to???
kup sobie cos innego a nie zaczynasz od koksu!!!!!

pozdrawiam i przestrzegam!!!!

'Zeby nauczyc sie latac,najpierw musisz nauczyc sie chodzic!!!'
Cierpliwosci

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
A jeśli chodzi o zapasy to nie było nic obrazliwego,
666 sam trenował kiedyś zapasy. Ja natomiast uprawiam zapasy bo to wspaniały sport, a 666 chodziło o to,
że nie potrzeba tam wydawać tyle pieniędzy (bo tam nie liczy się tak siła jak technika, zwinność i szybkość)
na odżywki, prochormony itp.Ale ja bym powiedział, że
na zapasy jesteś za stary, kulturystykę czy trójbój
można zaczynać dość pózno i mieć dobre efekty. Zresztą dosyć
o najwspanialszym ze sportów (to jest zapasy - styl wolny)
Powiedz jakimi kwotami dysponujesz a powiem ci jakie zestawienie SAA będzie w miarę bezpieczne i da efekty
a jednocześnie będzie odpowiednie na twoją kieszeń.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no no najlepszy to jest boks :>

tez uwazam ze jestes za młody na koks

ale rób jak chcesz


-----------------
Prawdziwy żołnierz nigdy nie umiera - idzie do piekła aby sie przegrupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może ja troche nie w temacie , bo koksu nie biore , ale po pierwsze : to jest dział doping - tak ?
po drugie : facet chce rady co i jak brać - tak ?
no mu to powiedźcie albo nic do niego nie piszcie
o
pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
No, przecież właśnie mówię - niech powie ile jest w stanie wydać na doping to mu napiszę co może za to złożyć.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
na poczotku najlepiej skupic sie na jedzeniu i suplementacji a nie odrazu siegac po koks i prohormony bo koks mozna wziosc puzniej ale nie odrazu tak bo mi sie podoba i juz chce brac bo to nie zabawka kupiona w sklepie kturom mozna sie bawic od bo tak ja chce

[_^AjAk^_]

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Tauro1 autor dostal odpowiedz,a dzial doping jest nie tylko po to aby komus o tak sobie rozpisac cykl. Branie sterydow nie wiem czy wiesz to nie jest wypicie szklanki mleka.Pozniej ponosi sie duze konsekwencje.Istnieje zawsze nadzieja zeby kogos odciagnac od zyciowego bledu.

666

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol-35 tabl.

Następny temat

Ile przybraliscie?

WHEY premium