SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Sterydy dla kobiet

Wysłana -
Witam.
Mam (nie wiem, czy typowe) pytanie: czy sa jakies sterydy, ktore moze przyjmowac kobieta bez zbyt wielkich skutkow ubocznych? Mam 18 lat i jakis czas trenowalam bez dopingu, ale nie udalo mi sie osiagnac dobrego wygladu.
Pozdrawiam,
Wilczyca
Wysłana -
Witaj

Odradzam stosowanie jakichkolwiek środków dopingujących kobiecie, gdyż bardzo szybko można rozwalić gospodarkę hormonalną a po odstawieniu sylwetka będzie wyglądała o wiele gorzej niż przed cyklem. Kobiety są inaczej skonstruowane niż mężczyźni i przyjmowanie leków bardziej negatywnie wpływa na ich organizm.
Niestety doping jest obecny wśród kulturystek czy nawet zawodniczek bikini fitness, pytanie tylko czy kulturystki faktycznie mają piękne ciała ? Czy bije z nich kobiecość, wdzięk i estetyka ? Większość z płci przeciwnej odpowie, że nie. Wielkie i umięśnione ramiona, okrągłe barki, niski poziom tkanki tłuszczowej...itd. to powinna być domena zawodników. Kobieta winna mieć drobną budowę, okrągłą pupę, plecy w kształcie V ( z umiarem oczywiście), nie zbyt zbudowane ramiona co psuje estetykę. A to można w zupełności osiągnać odpowiednim treningiem i dietą. Owszem, u kobiet proces poprawy umięsnienia przebiega wolniej niż u mężczyzn, gdyż nie mają takiego poziomu hormonów anabolicznych ani takiej ilości włókien mięsniowych. Ale to jest naturalne i nie powinno się tego przeskakiwać.

Jakie są skutki uboczne stosowania SAA u kobiet ?

-obniżenie głosu

-zmiana rysów twarzy

- powiększenie łechtaczki

-deformacja kobiecych kształtów

A więc zanim sięgniemy po jakiś preparat to warto się zastanowić czy jest to gra warta świeczki .

Pozdrawiam

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
O czym Ty myslisz dziewczyno?
Wysłana -
Zalezy na jakim konkretnie wygladzie Ci zalezy?!? Nie jestem specjalista w sprawach kobiecego dopingu, ale z tego co sie orientuje to najwiecej kobiet chodzacych na silke wybiera clenbuterol na spalenie tluszczu - to taki "kobiecy" steryd...

NaRazie
zycie jest walka... .. .
Wysłana -
Oxandrolon, Primobolan Depot, Winstrol Depot. Oczywiscie niewielkie dawki (Winstrol np. nie wiecej niz 100mg/tydzien).

A tak wogole to zapomnij dziewczyno o sterydach bo bedziesz zalowac!

WEBADI
Wysłana -
Zalezy mi na efektownych, widocznych miesniach bez otoczki tluszczowej. W jakich dawkach i kombinacjach powinnam stosowac podane przez Was srodki?
Wysłana -
Hej,
Sa lepsze sposoby na zmiane plci dla kobiety niz branie sterydow. No chyba, ze chcesz zostawic "widoczne" atrybuty i tylko zmienic glos, zapuscic brode.

Ok, sterydy ci w tym pomoga.

Krasnall
PS Zapomnialem dodac, rosnie lechtaczka. Powodzenia !
Wysłana -
Zwaliło mni to z nóg. Wysiadam.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
Wysłana -
Ja tez.

Pozdrowka
Wysłana -
ufff ....
a moze ty transem jestes ?????? i na faceta chcesz sie zrobic ?????;)

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
Wysłana -
dziewczyno nie dla ciebie anaboliki ale jak juz cos to proponuje metanabol w małych ilosciach nic opartego na testosteronie wez do tego kreatyne narazie pozdrawiam

Sebo
Wysłana -
Fajna gadka... ja nie wysiadam zostaje
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź