SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy - Masa i rzeżba

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Witam serdecznie
mam 20 lat
Aktualnie zaczynam brać DECA DURABOLIN
Ćwiczyłem 3 lata bez odżywek ale malo mi to dało(6kg zaledwie przytyłem)
Wiem że dzięki DECA DURABOLIN przytyje, ale mam takie pytania.
Przez ile moge brać dece? ile potem przerwy od niej?
Potrzebuje również jakiejś odżywki aby spalić tłuszcz i zrobić z nich mięśnie i się wyrzeźbić, a potem Animal Pump na pompę.

Proszę o rozsądne i mądre odpowiedzi.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników SFD!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Waga: 70KG
Wzrost: 181cm
Wiek: 20
Staż na siłowni: 3lata
Biceps: 34CM

Chciałbym przytyć z 20KG + spalić potem tłuszcz i wyrzeźbić Się.
POZDRAWIAM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
jesli bedziesz zadawał rozsadne pytania to takie bedziesz otrzymywał odpowiedzi

5 przeczytanych art czytaj dalej a wszystkiego sie dowiesz..

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Czytałem wiele artykułów naprawdę bardzo wiele, ale niestety nic nie znalazłem.
Chciałbym aby osoba która ćwiczy, brała i wie że to Działa, chciałbym żeby udzieliła mi Odpowiedzi. To chyba normalna rzecz.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9484
3 lata na tyrce i tylko tyle 34 w kablu?? Dotyraj z odzywkami lub na sucho do 38 żebyś miał więcej receptorów to wtedy sok bedzie mial na czym działać. Jak napisałeś że bez odżywek[ to chyba czas żeby się w nie zaopatrzyć i dopiero z nimi zacząć przygodę] kox to next level IMO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54
Dzięki Massive_91 za odpowiedź.
Tzn: Zażywałem MASSDROL przez jeden miesiąć (przytyłem 4kg, ale spadło mi juz bo nie zażywam) Również uzywałem Kreatyne CMS1250 przyszła siła, ale również spadła.
gdy zażywam odżywki jest ok idzie w góre, ale gdy przestaje (ALE ĆWICZĘ NADAL) nie utrzymuje mi się to, tylko spada.

DECA DRURABOLIN właśnie chce teraz zacząć brać.
Prosze o odpowiedź na mój temat czyli...
"Przez ile moge brać dece? ile potem przerwy od niej?
Potrzebuje również jakiejś odżywki aby spalić tłuszcz i zrobić z nich mięśnie i się wyrzeźbić, a potem Animal Pump na pompę. "

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
polec klasyczny cykl na silo-maso-rzezbe:) wydaje mi sie ze wiesz o czym mowie:) bedziesz zadowolony

Zmieniony przez - perla87 w dniu 2011-01-16 16:50:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 664 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44882
dieta,trening,suple tyle dla Ciebie
i przyłóz sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poza tym sam nandrolon to zły pomysł, strasznie Cię zablokuje. Zresztą nandro na 1 cykl też kiepski pomysł. Ogólnie widać że nie masz pojęcia o niczym. Poczytaj o odżywianiu i jeśli będziesz umiał sam ułożyć dobra dietę pomyśl o dopingu.

Nawet hardkorowy koksu mówi że dieta bardzo ważna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 639
kolego deka nie na pierwszy cykl. jak tak bardzo chcesz cos wziac. to zacznij podjadac mete. napewno taniej cie wyniesie niz te gowniane ph. trzymaj non stop diete. suplementacje i nie bedzie spadkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9484
Dobra chłop ma 3 lata stażu ale nie polecajcie mu już SAA bo na sucho z podstawową wiedzą o odżywianiu i zasadach odżywiania Kg polecą w gorę na sucho a z odżywkami napewno na + ale do tego trzeba Czasu. i co weźmiesz mete, zajarasz się że przybędzie 5-8kg ale w wiekszosci bedzie woda,później większość zleci i zamiast na plus to w depreche wpadnie[ to doprowadza albo do przestania albo wkręca sie sobie żę ch... towar i trzeba więcej w siebie pchać] IMO
napewno all spada po odżywkach przy dobrym treningu powinno coś zostawać [ nie pij, nie baluj, nie pal= efekty będą]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek

Następny temat

pytanie o dany cykl

WHEY premium