SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Sterydy 19lat 172cm 50kg

Wysłana -
Cześć mam pytanie. Mam 19 lat 172cm wzrostu oraz 50kg. Od około 2lat stoje w miejscu z masą ani trochę nie tyje. Jestem ektomorfikiem. Czy jakies sterydy + ćwiczenia pomogą mi przybrac dodatkowych kilogramów? Jem tyle ile powinienem 4 posiłki dziennie. Niektórzy polecali mi Megabol o.m.a. Polecacie coś co może mi pomóc?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dieta kuleje, polecam zainwestować w dożywianie a nie w sterydiany.
Wysłana -
Zbadać hormony, to nie jest normalne tak mało ważyć przy tym wzroście. Morfologia krwi, tarczyca, hormony płciowe. Jak nie na NFZ, to prywatnie, odżałuj te parę dyszek na badania w labie
Wysłana -
dokladnie jw. badania w pierwszej kolejnosci, a dodatkowo napisz co wczoraj zjadles przez dzien
Wysłana -
Wstaw diete co jesz, jaki bilans kcal bo majac 19 lat 172 cm i tylko 50 kg wagi to raczej nie trzeba wiele aby przytyc . STERYDY traktujesz jako deske ratunkową?? ( szkoda komentowac )

W twoim przypadku to
DIETA
DIETA
DIETA

Treningi

Suplementy podstawowe na poczatek a po roku jakies lepsze mozna dokładac

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-06-10 08:58:26
Wysłana -
Jesli nie trenujesz to ćwiczenia Ci pomogą z odpowiedniądietą.
Wysłana -
daje sobie glowe uciac, ze to co jadasz to niewiele wiecej niz kobieta przy tej samej masie ciala
pozniej szukasz rozwiazania tam gdzie nie powinienes zaczynajac od dupy strony,
skonczy sie tym, ze zrobisz sobie burdel hormonalny i nic wiecej z tego nie bedzie
Wysłana -
Opcje 2 albo jesteś niedożywionych albo tarczyca rozjechana
Wysłana -
Polecam nie brać sę za coś, o czym nie masz pojęcia. Wyjdzie Ci to na dobre. Z wiekiem i wiedzą będziesz potrafił bardziej racjonalnie myśleć i podejmować świadome decyzje. W tej chwili należy skupić się na diece. Zapraszam do działu odżywianie i odchudzanie.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź