SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o kreatynie!

Stary Xpand czy jest coś podobnego ? Xpand miał wszystko Kreatyna+BCAA+AAKG+ZMA w dużych dawkach

Wysłana -
Hej,

Jak w temacie szukałem dziś cały dzień ale nie mogę znaleźć czegoś podobnego do starego Xpanda.

Na wstępie: Próbowałem przez ostatnie 5 miesięcy Nitrobolon 2 ale nie jestem zadowolony z rezultatów. W 2005 r brałem przez długi okres Xpand i nie mam takich efektów jak kiedyś...

Niby NITRO ma podobne składniki do XPAND różnią się tym że XP miał mono, a NO ma jabłczan z mniejszą dawką oraz ma okrojone AAKG z 30% mniejszą dawką i nie ma BCAA
brak witamin i innych supli/boosterów/
No i minus NITRO to dla mnie Maltodekstryny ponad 30% porcji.

Stary Xpand miał wszystko w sobie
5 g - Dwa rodzaje kreatyny (brak jabłczanu)
3.5 g - AAKG
5 g - BCAA
1.5 g - Beta alaniny
Prawię ZMA (apteczne) w witaminkach
I do tego masę dodatków.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
niestety juz nie znajdziesz tego produktu, dawno zmienili sklady
mozesz sprobowac cos zmontowac samemu z monopreparatow, tez bedzie dobrze
Wysłana -
Nitrobolon i Xpand mają teoretycznie bardzo podobny skład. W praktyce nie wiemy co siedziało w tym drugim. Z tego też względu nie jesteśmy w stanie polecić czegoś, z czego będziesz zadowolony.
Wysłana -
Już sobię poradziłem biorę wszystko oddzielnie z ostrovita tj. bcaa+gluta, aakg, mono+jabłczan kreatyny +witaminki ceny mają niskie wyszło około 150zł za 2 miesiące :P
Wysłana -
Również jestem zwolennikiem stosowania każdego składnika osobno. Można sypać tyle, ile chcemy, a nie ile wymusza na nas producent.
Wysłana -
ja podobnie robie, chyba ze mi cos podpasuje skladowo
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź