SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stary Xpand czy jest coś podobnego ? Xpand miał wszystko Kreatyna+BCAA+AAKG+ZMA w dużych dawkach

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 762
Hej,

Jak w temacie szukałem dziś cały dzień ale nie mogę znaleźć czegoś podobnego do starego Xpanda.

Na wstępie: Próbowałem przez ostatnie 5 miesięcy Nitrobolon 2 ale nie jestem zadowolony z rezultatów. W 2005 r brałem przez długi okres Xpand i nie mam takich efektów jak kiedyś...

Niby NITRO ma podobne składniki do XPAND różnią się tym że XP miał mono, a NO ma jabłczan z mniejszą dawką oraz ma okrojone AAKG z 30% mniejszą dawką i nie ma BCAA
brak witamin i innych supli/boosterów/
No i minus NITRO to dla mnie Maltodekstryny ponad 30% porcji.

Stary Xpand miał wszystko w sobie
5 g - Dwa rodzaje kreatyny (brak jabłczanu)
3.5 g - AAKG
5 g - BCAA
1.5 g - Beta alaniny
Prawię ZMA (apteczne) w witaminkach
I do tego masę dodatków.

Zycie jest jak szachy
albo posowasz krolowa
albo bijesz konia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
niestety juz nie znajdziesz tego produktu, dawno zmienili sklady
mozesz sprobowac cos zmontowac samemu z monopreparatow, tez bedzie dobrze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Nitrobolon i Xpand mają teoretycznie bardzo podobny skład. W praktyce nie wiemy co siedziało w tym drugim. Z tego też względu nie jesteśmy w stanie polecić czegoś, z czego będziesz zadowolony.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 762
Już sobię poradziłem biorę wszystko oddzielnie z ostrovita tj. bcaa+gluta, aakg, mono+jabłczan kreatyny +witaminki ceny mają niskie wyszło około 150zł za 2 miesiące :P

Zycie jest jak szachy
albo posowasz krolowa
albo bijesz konia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Również jestem zwolennikiem stosowania każdego składnika osobno. Można sypać tyle, ile chcemy, a nie ile wymusza na nas producent.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
ja podobnie robie, chyba ze mi cos podpasuje skladowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka w wieku 16 lat?

Wiecej